Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Sunnrisse

evcca,verim,ze sa ti to podari,uz aj ta 1 znizena tabletka je krok dopredu,pevne verim,ze sa budeme mat casom lepsie,aj ty aj ja.vies co je zaujimave?ze napriek tomu,ze mi je teraz zle,si uvedomujem,ze zvladam takpovediac stres a vsetko ovela lepsie ako predtym v podobnych situaciach ako v tych,v ktorych sa teraz ocitam,to ma tesi,drzi ma to nad vodou a tiez priatel,velmi mi pomaha,urcite aj tebe snubenec,vsak?:)dnes mi je o kusocek lepsie ako vcera,ale nie je to este ono...
alternativa,gabina ste skvele :)zuju,romana,zuzicka,evcca a dalsie baby,drzte sa prajem vam rovnako ako aj sebe vela sil do dalsich dni...:)

evcca

ahojky, ja mam uz tri tyzdne znizenu davku z troch na dve za den. zatial to zvladam, ak vsetko pojde dobre, mala by som casom ist na jednu tabletku za den. snad sa mi to podari. priznam sa, ze si sice pripadam trochu viac tucne, ale je to len vnutorny pocit,na to lieky u mna nemali vplyv. viem ze 164 cm a 52kg je ok, ale este stale mam v sebe niekde ten nezmarny hlas ppp.
momentalne som doma, teplotujem a od zaciatku tyzdna aj pri antibiotikach ziadna zmena k lepsiemu, len unava ide k horsiem. uz fakt neviem.

Sunnrisse

ahojte baby,mam take divne obdobie.take nemastne-neslane,som akoby na mrtvom bode,vycicana z energie,kopa ucenia,povinnosti...snazim sa z toho nejak vyhrabat,spravit si system,vytrvat,ale nie vzdy sa mi dari,mam aj horsie chvile...Evca,vysadzujes uz lieky?ja mam vysadene,semtam pocitim akoby tlak na srdci ked som unavena(co je v poslednej dobe dost casto),ale potom pominie,takze neberiem to,ze je to nieco hrozne,v pondelok ale idem k psychiatricke na kontrolu a poviem jej o tom.nedari sa mi inak,ani v pravidelnom stravovani,nestiham a ani nemam silu pravidelne cvicit,aspon pravidelny spanok ako-tak dodrziavam,ved to je zaklad.dufam,ze to zvladnem....ze bude aj lepsie....drzte sa zatial:)

zuzicka1989

Ahojte dievcata..
Dlho som tu nebola,ale nie preto ze som na vas uz zabudla..ale akosi som nemala cas..mala som skuskove obdobie.tak to asi poznate..nevedela som ani kde mi hlava stoji..
ale uz od tohto tyzdna nam zacala skola,zase,ani oddychnut sme si nemohli.
Ako sa mate?ja ani nic moc..snazim sa pravidelne jest,asi takto vyzera moj den:
rano:cierny rozok s maslom a platkom syra
obed:cestoviny so 100g tuniaka
vecera:jogurt
30minut kazdy den cvicenia.
ale aj napriek tomu som pribrala mam uz 51,5-52kg pri vyske 169cm..a mne sa to vobec nepaci..pripadam si ako slon..citim sa aj tak..
tak som sa stravovala,od vianoc az doteraz..zachvaty zrania som mala za ten cas asi 4..aj vsetky4razy som to dala zo seba vonku..no ako nahle som uz prisla od pondelka tu,som naprivate..zase sa to vsetko zrusilo..proste zase nejem..zjem za den jeden jogurt,alebo banan..viem,ze sa musim asi sama prinutit..ale ja uz ani nechcem..kazdy na mna nielen doma,ale aj tu v skole pozera ako som pribrala!!!ked sa vidim v zrkadle mi je zle zo seba!!
a najradsej by som niekde odisla daleko,kde ma nikto nepozna!!!a nikto o mne nic nevie..a zacala by som uplne iny zivot!!

evcca

ja som tiez prisla o zuby kvoli ppp. dan za chvilkovy zdanlivy pocit stastia.
zuju, ja som doma, mam sinusitidu a ide mi hlava od bolesti prasknut. teplotujem a nie a nie sa z toho dostat.

zuju

caute chytila som zapal zuba uz druhy den nepomaha ziadna tabletka od bolesti co nechapem, hrozne to boli, lekar mi dnes naadil antibitotika, po ich dobrani mi zub vytrhne, des sa do toho bal pustit aby som nedostala horsi zapal, nerozumiem tomu, tak mi len ostava verit, ze reaguje spravne.
Preco to pisem, problemy mojich zubov a su dost vazne maju dvoch menovatelov- antibiotika v detstve a zvracanie. Dnes pri bolesti si vycitam ze som chcela byt chuda a zvracala som.