Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Palinnna

Nasrata
Ja ta budem volat radsej Faith, je to podla mna lepsie...po com v zivote najviac tuzis? co si prajes v buducnosti mat? vravela si, ze byvas na strednom SR...ja viem ja viem...stale vyzvedam, ale ja byvam prechodne v okoli Banskej Stiavnice...keby si chcela...mozme si dat nejake stretko

Nasrata 0

Romča,prečo?Lebo už som to toľkokrát zvorala.Som fakt len nula čo nič nedokáže.Nikdy nebudem zdravá a šťastná.

romana

Nasrata0
Chyba. Prečo by si sa mala sklamať? Už vopred to vzdávaš? Ak pristupuješ k boju tak, že prehráš, tak nevyhráš a ani sa nečudujem, že sa ti nechce, keď neveríš vo víťazstvo. Čo teda chceš? Byť zdravá? Alebo neustále byť sklamaná a nešťastná. Ak chceš byť zdravá a šťastná, musíš sa o to pričiniť tak, ako si sa možno pričinila o svoju chorobu. Ak si tam vošla, musíš vedieť aj vísť. Dokážeš to!! Len musíš chcieť. Pesimistické tvrdenia že sa sklameš, tak radšej sa o to ani nepokúsiš, ti v tom určite nepomôžu. Ver si. Si krásna, mladá, rozumná baba!!!! Tak prečo by sa to tebe nemalo podariť, keď to dokázali toľkí pred tebou? Zamysli sa nad tým.

ferooo

Rozhodol som sa pristúpiť k metóde odstraňovania napätia. Začínam raziť teóriu, že všetky neurotické poruchy, vrátane derealizácie, sú spôsobené napätím v tele. Každý neurotický stav spôsobilo napätie, ktoré bolo vyvolané situáciou. Likvidáciou tohoto napätia, neurotický stav zmizne. Funguje to na princípe napätie-chémia, kedy sa pri určitom napätí mení chémia v mozgu, čo má za následok neurotickú, a je možné, že aj psychotickú chorobu. Takže ak niekto chcete, pustite sa so mnou do tohoto projektu, a uvidíme, aké výsledky to prinesie :-)))