Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

chilli, dik za rada skusim.
ja som vcera mala pre mna dost tazky rozhovor s priatelomo mojej ppp, konecne som mu dokazala povedat aj o liekoch. bolo mi priserne,lebo pracuje v tomto odbore a pozna problem. citila som sa tak neprijemne, zahanbeno. mam pocit, ze to zobral celkom v pohode, uz sommu to nedokazala tajit.bavili sme sa aj o mojom jedeni, revala som ako decko, mam silny strach z priberania a viacej jedla. neviemsa dalej pohnut.

Chilli

Evi, na tu ospalost vyskusaj caj z guarany. Obsahuje aj kofein a je zdravsi ako kava.
Inak, kam zmizla Misha? Uz sem nechodi? Len ma zaujima, co s nou je.

evcca

ja som tiez nic - moc. stale len potrebujem spat. prespiem denne vyse 12hodin. mam len slabu anemiu, beriem aktiferin, ale unava a spavost je stale. uz ma nebavi chodit k doktorom, prehadzuju si ma ako horuci zemiak.

zuju

Evi, vyzim sa v nedelu tak budem vediet, ale dost zaucinkoval ten zapal hlasiviek, stale nie som v poriadku, v pondelok zajdem za obvodnou

evcca

zuju, a co to priberanie a chudnutie? skace to este? mala som o teba obavy.
baby, poradte mi nieco aby som nebola stale taka ospala. uz som z toho zufala.

zuju

Ahoj Evi, mam sa tak adekvatne stavu v ktorom sa nachadzam, modriny este nejake mam zelene, hlasivky nie su kompletne fit, snazim sa oddychovat, nieco si robim do prace a tak...

evcca

ahojte baby, uz som myslela, ze sem nik nechodi.
romanka, po psychickej strankesom celkom v pohode, ale po fyzickejeste stale nie, snazim sa na to nemysliet, ale dost ma to obmedzuje, obcas som z cvicenia v robote nenormalne utahana, dnes som si musela zdriemnut, ked som prisla domov.
vysledky budem mat buduci tyzden, som zvedava, ako to dopadlo.
zuju, co mas nove? citala som tvoje prispevky v teme, ako je v pezinku, spomenula som si na maga, ako si mu povedala, ze tym centimetrom si sa merala a on takmer salel a musela si ho dat sestricke.

romana

Ahojte!
Ale bojujeme. Aspoň ja. To vieš, každý deň je o vojne, hoci niekedy aj prehráš. Dnes som ale vyhrala. Od rána je mi fajn. Nechápem, prečo mi stále tak kolíše nálada....
Evi dve percentá je hrozne málo. No ale zdáš sa mi fajn aj napriek tomu. Ide z teba elán do života...
Zuju, ty ako?
Bežím kukať telku a chcem sa ešte osprchovať...