Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

setko kupujem, to je jedno, proste ja potrebujem mat plne skrine a vzdy nove, v jedle, obleceni, hrackach pre deti...

evcca

a co take kupujes-myslim jedlo, ktore nezjes a vyhadzujes?
a psycholog ti nevie pomoct v oblasti sexu, a ani psychiater? to nie je mozne.
nezmudrela som, denne bojujem, lebo chcem.

zuju

kedy si tak zmudrela Evi?
ja bio veci nekupujem, kupujem hovadiny ktore potom vyhadzujem lebo sa kazia, Pezinok mlo riesil moju sexualnu oblast

evcca

zuju, myslis, ze 4000,- na jedlo je moc. ja som tiez sama aminiem na jedlo tiez podobnu sumu, ale kupujem aj dost bio veci aovocie a zeleninu, kedze nemam zahradku.
ved ten problem v sex.oblasti bol aj pk, a riesila si ho, alebo nie?
ake zavislosti ine? alkohol, drogy, hracstvo? nechapem, co myslis, presne.
mam pocit, ze sa do seba uzatvaras a chces ppp nahradit nejakym inym destruktivnym programom.

zuju

co sa deje Evi? ked sa zlepsilo jedlo, vybuhlo dalsie zavislosti, dost vazne problemy v sexualnej oblasti, a skutocne dost vazne, psycholog povedal ze keby vedel o nejakom lieceni na tom, hned ma tam dava, a potom minanie penazi- 4000 sk strava at som sama, to je pozostatok bulimie, mat kopec jedla prisebe, a 1500sk mobil, 2tis. cestovne, 2tis, na byt tak mi pri ucitelskom plate ostane 1000 na mna co nevychadza nikdy, som v dlhoch.

evcca

dobre ranko,
zuju, co ta to napada? moj priatel to nazyva slovami, co opat generujes vo svojej hlavicke?
si so sebou nespokojna? co sa deje?
romanka, drzim paste, boli to ked mas tichu domacnost, ale snad sa manzel priuci.
pekne zavaranie sliviek.
ja sa dnes citim tucne, vlastne to trva uz tri dni, vadi mi to, dufam, ze to prejde.

romana

Dobré ránko všetkým!
Zuju, pravdaže táto stránka nie je pre 2-3 osoby.
V noci som zle spala. Buď je mi zima, alebo sa potím... Hrôza, čo sa v poslednej dobe so mnou deje.
Včera som bola u mamy, spravila som si 30 jablkových presnidávok. Bolo mi tam fajn. Mama mi pomohla, trochu sme podrkotali. Dnes idem ešte zavárať slivky. Ale to už doma. Som rada, že som RD využila na užitočné veci.
S mužom "tichá domácnosť". Neviem, kto má byť vlastne urazený, či ja, alebo on. Hrozne mi chýba!!!!! Asi spravím prvý krok ja. Včera som sa aj trochu pokúsila, ale nechytá sa. Nakoniec to bude vyzerať, akože som na vine ja.
No nevadí, život je aj o dôležitejších veciach. Raz na to možno príde aj on!