Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

natusa42

mademoiselle :D heh,ja mam vyse 20 rokov :D a som s nim od 17 rokov priblizne,takze az taka puberta to nebude,to skor moja povaha nie puberta ...

Mademoiselle O

..rozid sa s nim, moja rada..od 15 s nim..??..neviem, keby ste sa nakoniec aj vzali, po par rokoch pride taka neskutocna kriza, a to s pravdepodobnostou 99%, ze aj tak skoncite..a ked nahodou budete mat decko, o to horsie..

Mademoiselle O

..ako totok: podla mna si totalne pubertacka este..dospej..naco maju 18-rocni volake vztahy, sak to su este decka..tak o 3-5 rokov, mozno..:)

jabaduuu

Ja mam z teba pocit natusa, akoby si bola trosku MIMO... Fakt skaces z extremu do extremu. Podla mna, ked uz, tak teraz mate to dobre obdobie a pockaj.. Ked zas nastene to zle, ako par tyzdnov dozadu, uz ho nechaj. Pochybujem ze by ta bavil vztah, kde raz ho uplne nenavidis a raz ho uplne milujes. Je to trosku divne.. Najlepsie pre teba mozno nemat ziadny vztah teraz si myslim.

Maoam

Natusa, este som ti chcela napisat, ze niekedy je tazke u teba odhadnut, ci je vsetko skutocne take, ako to popisujes. Mas sklony k dramatizacii a prehananiu, vcera si pisala, ze posledne mesiace je to medzi vami uzasne, pritom par tyzdnov dozadu si pisala nieco ine. Tak neviem, ci mas problem vo vnimani, alebo len podla momentalnej situacie dane emocie mierne dramatizujes a prehanas?
Vsetko je take extremne proste.

Maoam

natusa, to prve ukaze cas (ako skoro vo vsetkom :-)

a to druhe - skor si myslim, ze bud si ho nikdy neprestala lubit a tvoje city boli prehlusene problemami, ktore ste mali a negativnymi emociami, ktore si kvoli tomu voci nemu mala, ALEBO len skaces z jedneho extremu do druheho a pride mi to mierne hranicne, bud ho milujes, alebo nenavidis (podla toho, co sa prave deje)

si schopna citit nieco medzi tym? medzi idealizaciou jeho osoby (ON JE DOKONALY) a jeho zatracovanim (ON JE PSYCHOPAT a UBLIZUJE MI)?

natusa42

maoam ako zistim,ci on je normalny,alebo nie ?chcem to zistit,ci zase bude mi vytvarat sceny,alebo bude kludny...
ako winki vravi,uz som bola v kine aj s kamoskami aj s kamosom a on normalne uplne to vzal,len mi povedal ,ze " daj si pozor " a ked som bola s tym kamosom( nanho roky ziarli),tak povedal,ze " no nadseny nie som,ale chod" ..to bolo všetko,ani hadka,ani nic...jednoiducho nic

nejde mi ani tak o to,ze je ziarlivy,aj ja vlastne som,sice nie az tak ako ON,ale ide mi o to,ako zistim,ci ta jeho skvela premena je realna,alebo nerealna ...

a ci je vobec mozne zalubit sa dvakrat donho

winki

Však vyskúšaj ísť na kávu s kamoškou a uvidíš ako rýchlo sa v ňom prebudí žiarlivec.

Ste teraz v pohode lebo vie, že ťa má už ho neodstrkuješ už si ok s ním, tak neviem čo sa čuduješ že aj on je normálny. Ale časom to zase príde normálny život, kamošky, povinnosti, a už bude na druhom mieste. Myslíš, že to vydrží?

Maoam

natusa a prave pre toto aj vas vztah a jeho nevnimas realne

preto som ti napisala, ze cas ukaze, toto vase skvele obdobie je najskor len dobra faza

natusa42

maoam ano,lietam:( priznavam,ale to odmalicka,som taky snilek clovek velmi,vzdy velmi naivna,velmi romanticka dusa,so sklonmi k umeniu...som velmi emotivna a sensibilna ..napriklad ja som taka povahou,ze .." nevsimnem si vedla seba poziar " ,ja som vo svojich snoch ,zaujata sama sebou,alebo napriklad..ide oproti mne v meste kamoska a ja si ju nevsimnem,nie preto,ze nechcem,ale som zahlbnea do seba,rozmyslam nad sebou,svojimi vecami,sebou ..som nevsimavy clovek totalne ,uplne ako "alica v krajine zazrakov " ..som zasnivana nenormalne...raz ma kvoli mojej zasnivanosti oskrelo aj auto...skoro zrazilo ...lebo som si ho nevsimla ...
mozno to suvisi s tym vsetkyma,aka som,ako pristupujem ku vztahu,neviem,ci mu rozumies,maoam

ale extremy myslis ?