Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

natusa42

maoam
ja somt o pochopila,co si tym sexom,chcela povedat :)nie som hlupa,chapem,citam aj medzi riadkami niekedy
a mas pravdu asi,ale zase sme natolko k sebe intimni,ze mozem povedat ,ze je to dobre aj v tejto oblasti,ked sa to tak vezme a moje zdravotne problemy,u zriesim,dokonca som brala aj dvakrat ATb na moje problemy..riesia sa,len je to zdlhave :(

asi naozaj slo o moje prezivanie vsetkeho tak intenzivne,nemozem to vyvratit,ja velmi vsetko prezivam :(

a co sa tyka neho,takto-ano,uznavam,moze sa pretvarovat,ale jedno je zrejme,co mi aj vcera babka povedala ( ked nas dvoch spolu videla),ze ma ten chalan neskutocne miluje,ze takto zamilovaneho chlapa este nikdy nevidela a to uz cosi zazila,kedze ma 80 rokov,len si myslim,ze to je dost take ..az "choré " aby ma on hentak zboznoval,neviem,ved to,ze ani ja som take nic nevidela,muzi lubia svoje zienky aj vsetko,vidim to,ale normálne,ale on to prehana niekedy najma ...
a tiez si myslim..ze ..vies co Maoam ani nie,ze by si ma chcel udrzat a takto sa "pretvaroval ",ze je vsetko OK,on bol takyto vzdy prakticky,len JA som vystrajala kvoli " tym problem jeho " ..ale on bol vzdy takyto ,zamilovany,taky uzasny...a az pokym som ja nezacala vystrajat,tak bol TAKYTO,aky je teraz,ja netvrdim,ze je uzasny uplne,ze dokonaly,ale naozaj oproti inym chalanom,co vnimam je zlaty ....
moze to byt pretvarka,netvrdim,pri prvom probleme mozno bude zase hentaky nenormalny,ktovie,ale akosi problemy nemame úposledne mesiace...

ani najmensie ...

jabaduuu
viem,normalny clovek by sa tak nespraval,ako on VTEDY mdobre si to povedala,velmi ..a preto sa JA bojím a nemozem sa naplno odovzdat tomu vztahu,stale sa bojím," co ak " ...chapete ?a preto som niekedy nestastna ...ked si na toto spomeniem a este ,trapi ma minulost s nim ..ta zla,cierna..a este aj rodina :( a ked sa toto prida,tak som nestastna
A CO SA tyka rad na fore,ja rada pomaham inym ludom,tak aspon napisem,co si myslim o tom,prepac teda,ak to vyznieva smiesne ...

jabaduuu

Teraz sa kroti, snazi sa byt mily /mozno fakt aj preto, ako vravi maoam/, ale mysli, ze raz nevybuchne? Sa nestane nic take, ako predtym? Normalny clovek by sa vtedy nespraval tak ako on, a zrazu by sa nehral na toho najlepsieho "len tak", alebo ako sa vyjadrit...
Tiez si rada pockam, co napises neskor, dufam ze napises ako si dopadla.
Ty mas rada cloveka, co sa sprava teraz k tebe tak, ako sa sprava... Ale pridu neskor ine problemy, alebo mu prepne v hlave, budes prezivat to co pred tym??
Inac nechapem, preco si vtedy pisala ze s nim nie si stastna, ze toto nie je vztah v ktorom si stastna, a teraz pises ako ho lubis, ze je vsetko super... Keby to bolo take super, nepises, ze si nestastna.
Som zvedava na pokracovanie, lebo podla mna by si nemala mat fakt ziadny vztah /prepac, ze sa opakujem/ a najprv urobit poriadok sama v sebe. A prepac ze to napisem, nemyslim to v zlom fakt, ale mi az pride smiesne, ked radis niekomu inemu tu na fore co sa tyka vztahov, a ty na tom si tak, ako si.

Maoam

natusa, viem, ze moje prispevky posobia zrejme velmi skepticky, ale ja proste neverim, tomu,ze je vsetko uzasne (zrazu), budis, aj ked je mozno vsetko naopak a ty si z vas dvoch ta, ktora ma v hlave väcsi problem, aj tak, to , co robil, normalne nebolo a preto si pockam, co napises o mesiac-dva-tri a hlavne, ked nastupis na VS

Maoam

natusa42, bolo to myslene tak, ze pokial nezijete spolu aj po tejto stranke, tak sa nepoznate dost dobre, lebo tato oblast vo vztahu (velmi dolezita) absentuje, mozno by sa vela toho zmenilo, keby si s nim ten sex mala, to teraz nemozes vediet, kedze nie, je to tvoja vec, pises vsak, ze mas v tej oblasti problemy (zdravotne), tak tie raz riesit budes musiet, nie je dobre to velmi odkladat, neviem, akeho su charakteru, ale ak mas problem zdravotny, tak sa neriesenim moze len zhorsit a bude to dalsi stresujuci faktor v tvojom zivote :-//

co sa ostatneho tyka, zacinam si naozaj mysliet, ze veci mimoriadne prehanas a cely ten rok, ktory ti tu ludia pisali, pocas neho slo najmä zrejme o tvoje prezivanie a tvoje extremne vnimanie situacie, cele to bolo velmi vyhranene, ale rovnako vyhranene a extremne si prezivala aj maturity, takze to zrejme patri k tebe

ja si myslim, ze on zrejme seka dobrotu teraz, kedze odchadzas cochvila na VS, nechce ta stratit, tu ale musim povedat, ze ak je schopny tak sa ovladat, tak 'hrat', tak sa drzat, tak je dobry manipulator

natusa42

Leela no neriešme sex,máš pravdu ...ten nemám chuť riešiť ..

viem,poznam trosku tvoj pribeh "zaslepenej lasky "

vies co ,mozno oboje,uz mi mozno trosku preskocilo z toho vsetkeho,co som prezivala posledne mesiace / roky..a mozno som vtedy aj okorenila jeho charakteristiku,ale vtedy sa presne spraval tak,ako som opsiovala,lebo bol zufaly,ale na to akosi teraz nemyslím,ani neviem prečo ,nemyslím..akosi mam ine problemy ,nechcem rozmyslažt zase nad zlymi vecami,ktore spravil,ja som mu odpustila,ked sa to tak vezme,zistila som,ze ak by sme mali takyto vztah do konca zivota ( co nie je mozne,ale keby),tak by som bola rada a pokojne s nim zila do smrti,lebo teraz je uplne iny,uplne pan dokonaly,ani mi len nemile slovko nepovie ,akysi je zamilovany velmi do mna,coraz viac a viac ..
a najhprsie je,ze nerobi ani malicke chybicky( mam oci otvorene nebojte sa),ale vazne si dava velky pozor,aby nieco nespravil ..vidim na nom ..naqpr ..neznasala som na nom,ze hned ako si sadol za volant a mierna kolizia nastala nie z jeho viny,ale z viny druheho ,bol strasny nervak.zozuril a zahresil,ale teraz ???uz pol roka NIC ..mame mnoho kolizii hocikedy na ceste ,a on Nič,.je ticho ,kludny navonok,sice viem,ze vo vnutri nie,ale nedava to najavo ..aspon o toto sa snazi ..
a snazim sa prakticky aj ja,som k nemu mila,usmievava a zamilovana ,tak mame idealny vztah tym padom len rodicia mi ho kazia
akoze,nasi ho toleruju,ked je aj tu na zahrade u nas a tak,ked si ho pozvem,alebo babka ( babka moja ho ma celkom rada),tak vtedy ho nasiu aj pozdravia a podobne,zase nie je to tak,ze by mu hned nadavali,len co ho vidia,to kdeze ..toleruju ho ,aj ked sa im nepaci ku mne
mate rpavdu,nevyznam sa sama v sebe ..resp.áno,vyznam,lenze to co chcem v skutocnosti -je nedosioahnutelne ....nemozne
chcem jeho ,jeho osobu,jeho ,ale za INYCH okolností ...

Leela333

Natusa, nedá mi to nevyjadriť sa, nikomu nechýba, čo nikdy nepoznal ;-) Ale dobre, neriešme sex teraz.
Ja si začínam myslieť, že buď ti teraz preskočilo (nič v zlom), že si s ním zrazu taká šťastná, alebo si vtedy v tej horšej fáze trochu dosť prehnala tú jeho charakteristiku psychopata. Lebo v opačnom prípade nechápem, ako môžeš byť raz s jedným človekom taká nešťastná pre to, čo robí a vzápätí sa ti to páči a si s tým spokojná.
Viem, že som ti veľakrát radila rozísť sa s ním, keď si ešte bola v tej horšej fáze vzťahu, ale ty nič, hoci si bola nešťastná. Stále si len opakovala, že už sa s ním chceš rozísť a zrazu bum, si s ním neskutočne šťastná.
Je to zvláštne, lebo tvoj prípad mi veľmi pripomína môjho ex. Bola som vtedy taká naivná a hlúpa. Myslela som si, ako ma on miluje až za hrob a pritom bol prehnane žiarlivý, robil scény pre maličkosti, hádky s ním zo mňa vysávali snáď všetku životnú energiu, bol agresívny až násilný a mohla by som ešte pokračovať. Ide o to, že kým som s ním bola, neuvedomovala som si nič z tohto (alebo uvedomovala podvedome, ale vedome som si to nechcela priznať), prišla som na to až keď sme sa rozišli (dokonca až istý čas po tom mi to došlo) a ja som si zložila ružové okuliare.
Čo tým chcem vlastne povedať je, že ty sa očividne sama nevyznáš vo svojich pocitoch. Raz je pre teba psychopat, potom pán dokonalý. Najviac by ti pomohlo si dať minimálne tú pauzu na istý čas (ak ťa fakt tak miluje, mal by to pochopiť). Jednoducho sa istý čas vôbec nestýkať, aby si si utriedila myšlienky. Aby si ho zbadala v pravom svetle konečne a nijak si jeho povahu neprikrášľovala.
Mimochodom, všimla si si ako ho teraz v tejto "šťastnej fáze" strašne obraňuješ? Keď kedysi si ho sama označovala tak, ako si tu niekomu niekde vytkla? To snáď hovorí za všetko, že máš veľmi rozpoltené pocity. Skutočne potrebuješ ten čas sama so sebou, aby si sa poriadne zamyslela. A tuším nie som jediná, čo ti to radí.
Vaši sa správajú preto tak, ako sa správajú, lebo oni tie ružové okuliare voči nemu nasadené nemajú. Verím tomu, že ak by sa im ich dcéra zdala vo vzťahu šťastná, tak by takto priamo voči nemu nezasahovali a hoci by sa im aj nepáčil z nejakých osobných dôvodov, tak by ho aspoň tolerovali. Teraz myslím len tvojich rodičov.

natusa42

jabaduu ono,to tak v skutocnsitui ani nie je velmi,lebo on by mozno ani nemal problem sa s nimi zhiovarat,teda mal,ale pozhovaral by sa,ale ja enchcem,lebo viem,ako by to dopadlo,chcem,aby sa co najmenej zhovarali -..-nasi s nim..oni aj na jeho prejavy vidia chyby :(:(

Maoam prosim ta neries,to ze sme spolu 3 roky a sex sme nemali...lebo nevies,ako to bolo,vies najprv samozrejme,kedze sme obaja hanblivi,tak sme sa v prvy rok dostali tak max po nejaky tie " prve cuccfleky " a pod ,a potom nebol priestor,cas,vhodna chvila,a nase zdravotne problemy,potom moje pochybovanie o nom,a potom ine problemy,cize na sex naozaj nebola chut,cas,ani nic podobne a okrem toho mam presvedcenie velke nabozenske v sebe ,vies :)
ja som clovek,ktoremu sex nechyba absolutne,nie som velmi zdravotne v poriadku,co sa tyka tohto ...mam s tym znacny problem,preto k sexu nedoslo,ale to by som neriesila,nemyslim si,ze cely vztah a poznanie sa zavisi od sexu zrovna,ved my normalne sa k sebe spravame intimne,aj vsetko,len k sexu zatial nedoslo...to je cele

a co sa tyka Maoam tej tvojej poslednej posty -v tom s tebou suhlasim
sama si uvedomujem,ze mozno nasi naozaj maju siesty zmysel a vedia,ze asi nie je pre mnba vhodny pre tieto fakty,ktore si aj ty sama vymenovala vo svojom prispevku,viem...
ale stale sa napriek tomu nedokazem vzdat ho,najma nie teraz,ked som celkom aj spokojna s ním a stastna .-.-neviem,ci mi rozumieš:/
kebyze nieco spravi alebo co,aby som sa nanho aspon mohla hnevat ..ale ON je idealny teraz ..

Maoam

Natusa, este k tomu, ze ho tvoja rodina tak velmi neznasa. Niekedy je na tom celom aj nieco pravdy, niekedy nasi rodicia, ktori maju uz cosi odzite a viac poznaju ludi, presli si sami niekolkymi vztahmi, maju dojem, citak, tusenie, nazvi to ako chces a kedze pre teba urcite chcu to najlepsie (alebo ti aspon nechcu zle), tak sa snazia ta na to upozornit. Takze nemusi byt vsetko len zaujate, co o nom povedali, je dost m ozne, ze si skutocne vsimli realne existujuce negativne crty ci prejavy, ktore by mohli byt vo vztahu pre teba destruktivne.
Napr. prehnana ziarlivost, stalking a ine, rodicia nie su sprosti, vidia a vnimaju.
Okrem toho, je prirodzene, ze sa ta snazia chranit pred rodinou, v ktorej panuju zle vztahy, lebo zrejme nechcu, aby si v tej rodine skoncila.
Kedze si absolutny snilek a oni si svoju dceru poznaju, vedia, ze mnohe veci vnimas inak, ake naozaj su.
Mozu byt zaujati, to ti neberiem, mozno aj prehanaju, ale vies, na vsetkom takomto je vzdy aspon zrnko pravdy, pravda byva niekde uprostred, nic nie je ani cierne, ani biele.
Idealne by bolo, keby si ty sama vytriezvela apozrela sa na to vsetko bez klapiek a bez prehnanych emocii, bez snivania a bez idealizmu.
Mozno sa nieco prihodi, co ti mierne otvori oci, bolo by to asi vramci celej situacie prospesne.
Uvidis, ako budete fungovat, ked zacnes studovat VS, mozno aj preto seka teraz dobrotu, lebo vie, ze odides na VS a nechce ta predsa stratit ;-), tak sa adekvatne tomu sprava.

Maoam

jabaduu, aj to nic nepomoze, toto je natusi vtlkane do hlavy uz snad rok, ak nie dlhsie, odhadujem cca. 1 rok

Natusa, ty zijes v nejakej paralelnej dimenzii, ktora sa len obtiera o realitu, v inej teme som sa dozvedela, ze ste spolu este nikdy nespali, hoci spolu chodite 3 roky, viem, toto je kazdeho osobna vec,ale vzhladom k tomu, vy sa vobec az tak dobre nepoznate, ty mas svoje vlastne vysnivane predstavy o tom, co by ako malo byt, ale realne si to este ani nezazila. Takze o tom len snivas a kecas. Dlhorocny vztah, kde este nedoslo k sexu, nemozno velmi povazovat za uplne plnohodnotny, z toho hladiska, ze by ste sa fakt aj po tejto stranke dobre spoznali.
Chcelo by to viac reality a menej snenia, aj ked si stale myslim, ze mas psych. problemy, ktore by potrebovali odborne oko.

jabaduuu

Presne, daj si oddych natusa, inac nedopadnes dobre. Teraz mas dobre obdobie, myslis, ze nepride zas to horsie? to o dost horsie? Kazdy ti tu pise v podstate to iste, len ty furt svoje. Moj priatel je tiez taky tichy pri mojich rodicoch, aj celkovo tak s niekym od nas z rodiny /pri kamaratoch a tak nie, neviem preco, ale kamaratov pozna no.../, ale viem, ze ak by bolo treba, nema problem sa s nasimi o niektorych veciach porozpravat, vysvetlit im. Tak isto ako ked nasi tiez mu neverili este, nepoznali ho abo tak, on hned povedal ze ked im nieco vadi, pride ku nam a im vsetko vysvetli co a jak. Nasi aj tak si ho neskor zavolali, ze by sa radi porozpravali a dopadlo to normalne. Proste chlap ked chce, zrobi aj nemozne.
Stale si nieco idealizujes...