Žiletka alebo Veet?

Príspevok v téme: Žiletka alebo Veet?
suzie

Ahojte všetci, mám jeden problém. Prednedávnom som si začala holiť nohy a robím to krémom Veet. Lenže sa chcem holiť aj v intímnich partiách a bojím sa, že Veet by mohol nejako chemicky zreagovať, alebo niečo také. Preto vás prosím, poraďte: Čo je podľa vás lepšie, žiletka alebo Veet? A ešte mám pár otázok, ak by som sa holila žiletkou, potom musím použiť aj nejaký krém, však? A predtým sa nemá použiť nič? A treba tie žiletky aj po určitej dobe aj meniť, alebo mi stačí jedna? Ja som v tomto fakt začiatočník, takže sorry, že sa tak blbo pýtam, ale neviem, koho iného by som sa na to opýtala. Za rady vopred ďakujem.

klojdi

chcela by som sa opitat mam sa holit v trinastych? pretoze nevimeco mam robit zacala som si holit iba nohy ale hned po dvoch dnoch mam chlpky naspat. ak sa mam holit tak cim? ziletkou alebo nejake pasiky?
dakujem a ozvite sa co najrychlejsie dakujem

amy3

Ahojte dievcata:-)ja som sa zacala holit, ked som mala 13 rokov a moja babka povedala,ze budem vyzerat ako opica:-( mala pravdu.Moja mamka ma tiez vyrazne ochlpenie, ktore mam aj ja.
Mojej dcerke, ked dospeje vysvetlim, ze moda je jedna vec a prve vazne..ochlpenie v 13 druha.Co by som dala teraz za to keby som v 13tich nezacala sa holit, tak ak je cas prosim prestante s tym...v pripade, ze ste naozaj velmi nespokojne skuste navstivit endokrinologicku ambulanciu alebo sa poradit s detskou lekarkou a vsak najlepsie by bolo asi s mamkou alebo aj susedkou, napriklad voci komu mate doverny vztah a verite mu.moze to byt aj otec, muzi maju na zensku krasu iny nazor a aj tak väcsinou my zeny to robime vsetko hlavne koli zenam, aby sme boli naj a nezaostavali za modou:-)
tak Vam drzim palce a prajem pekne leto.

Natalika

ahojte chcela by som sa opýtať či už niekto vyskúšal veet ale ten sprej čo po 10 min sa ma zotrieť je to dobre?Alebo mam vyskúšať voskové pásiky veet

cappy_

jeenifeer
ktory to je z tych weetov?...a kolko s za nho dala?...ja som pouzila taky fialovy s aloe vera za 4 ecka...a tiez ti vezme kazdy jeden chlpok ..narozdiel do takej opilcy..ako dlho ti vydrzia nohy hladke?

janka777

Prosím Vás, mohla by som Opilcu alebo nejaký iný depilačný krém použiť aj na iných miestach???:)..napr.brucho??.lebo mi tam začali neprijemne rásť chlpky..a nechcem, aby ešte viac zhrubli alebo aby som si to dodrbala viac :/

:/

no ja som mala veet debut voskove pasiky a viete co? nevytrhlo mi to ani jediny chlp. skusala som presne podla navodu a ani jediny jeden chlpok mi tie pasiky nevytrhli, akurat som bola cela zababrana od vosku. uz neviem co mam robit, nebavi ma vecne sa holit

jeenifeer

ahoojte, tak ja sa odlíšim od Vás všetkých!!!! dnes som si kúpila depilačný krém radu Veet DEBUT(pre tie čo to idú vyskúšať) a poviem Vám, fakt bomba..ani jeden chĺpok mi neostal, počas čakania to príjemne chladilo a mám nohy hladunké ako so žiletkou som nikdy nemala ani po holení....ja nemôžem povedať nič,a odporučiť ho..ja len toľko, že každému to nemusí zapasovať,ale ja som si ho našla...len keby to nebolo také drahé:(((

kaciatko_7

najlepsia je klasicka ziletka a pena alebo gel na holenie... mne prijemne vonia balea ruzova pena... doma mam aj braun epilator/depilator... bol aj dost drahy ale prakticky ho skoro vobec nepouzivam... je skor vhodny pre masochistky :D

nelinaa

moja spoluziacka 13 rocna mala dnes na telesnej opalene a hebke nohy ako to ??
den predtim ich nemala hambim sa jej spytat cim si ich oholila ako je to najlepsie ?? ja pouzivam ziletky ale nema to dlhy ucinok pomoc.. za rady vopred dakujem :D