Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

lillysk

CHCELA BY SOM VEDIET CI JE PRAVDA CO TU NEIKTO SPOMENUL ZE Vši MOZU BYT Z LAKU NA VLASY!!...TO JE BLBOST SAK!!...PROSíííM :( POVEDZTEE :( SAK TO NENI PRAVDA!! HMMM ? POTREBUJEM TO VEDIET NUTNE A CO ANSJKOR PROSííM LUDIA!! :´(
UZ VOPRED DAKUJEM TU MI PISTEE CO NAJVIAC PROSííM :((

alexia

ahojte, ja som tiez dostala vsi pred tyzdnom, este sa mi nestihli vyliahnut hnidy, tak mi zatial vystrajali na hlave len 2 tie hnusane, ktore som pred 2 dnami vycesala, teraz mi ostava zbavit sa len hnid.. ide o to, ze sampon neznici vsetky hnidy a stale sa najdu nejake zive co mi pukaju, tak sa bojim aby sa nevyliahli z nich nove vsi a nenakladli dalsie vajcia, preto som si dnes nastriekala na hlavu biolit :) zachvilku si to idem zmyt tak som zvedava co to urobi

2112

Macca - dík,že si mi to prehodila, prvýkrát sem píšem. Ak niekomu môj príspevok pomôže, dajte vedieť. Dík

Macca

// 2112 napisala

Chcela by som vás, ktorí sa trápite kvôli vši detskej potešiť!Pracujem v školstve, kde sa vši vyskytujú pravidelne a zatiaľ som ich nemala (musím zaklopať). Myslela som si, že za to , že si farbím vlasy. Ale kolegyňa si tiež farbí vlasy a dostala vši. Dočítala som sa, že vši sú už čím ďalej odolnejšie proti rôznym chemickým prostriedkom, takže farbou to nebude. (dlho to obkecáva! - viem)Dcéra má po zadok dlhé vlasy a ešte vši nemala, až... Všetky jej kamarátky vši mali, nevedeli sa ich zbaviť, to sa opakovalo tri roky a on stále nič! Až teraz pred Vianocami. Našla som jej približne 20, ale vysušených hníd. Ničím som jej ich nestriekala a predsa boli vysušené. A teraz k veci: POUŽÍVAME OBE PROSTRIEDOK NA VLASY ?????. Sebe ho dávam po každom umytí- 2X do týždňa, dcére umývam vlasy raz za dva týždne, tak jej občas prestriekam mojím prípravkom, aby mali výživu. (Nie, že by som dcére nechcela umývať častejšie, ale vôbec sa jej namastia a má ich krásne lesklé.) Potom som prišla na to že pred Vianocami som jej prestriekala mojím prípravkom vlasy a to ich asi vysušilo. Tak usudzujem, že tento "zázračný" prostriedok nám zatiaľ super pomáha ochrániť sa pred všou. Takže teraz ten prostriedok:(urobím im reklamu, za to by mi ich firma mohla celý rok zadarmo zasielať tento super výrobok, no čo už?!)Takže si píšte: SCHWARZKOPF: GILSS KUR: HAIR REPAIR, regeneračný expres balzám total repair. Je to oranžový tekutý prostriedok, ktorý sa nastrieka na mokré, či suché vlasy, vyživuje ich a pritom krásne vonia!!! Sranda, nemusíte sa dusiť rôznymi smradmi, ale vyhubiť ich vôňou a ešte budete mať krásne vlasy! Žasla som aj ja, ale vážne nemáme obe vši už dlhé roky a pritom sa pohybujeme medzi deťmi, kde je ich kopa! Možno je to vďaka tomuto prípravku.Ak by som predsa dostala vši, dám vedieť! A potom sa ospravedlním tím, čo tento prostriedok začnú používať a chytia vši!

//prosim aby si tieto veci nepisala do Fora-pripomienky.
Vsetky kategorie ti len vyhodi posledne aktualne vlakna zo vsetkych kategorii :P

2112

POZOR! prečítajte si ako sa zbaviť vší vo Fóre - Všetky kategórie! Napísala som tam aktuálny príspevok, ako sa zbaviť vší! Fakt mne a mojej dcére to zaberá super! Vši nemáme!!!!(zaklopem!!!)

sayusqa

ja som dostala vši len vcera preto mi mama 2x umyla vlasy samponom proti vsiam a nechala posobit 5 min. a teraz stale uz vycesavame hnidy.... do kedy to budeme musiet vycesavat? dneska mi vycesavala vlasy a uz nic skoro vobec nemam ale aj tak este dokedy budeme musiet vycesavat mrtve hnidy??? bojim sa ze sa to moze vratit... prosim pomozte mi ... =(

Tothova1

Ahojte volám sa Mirka a mám 10 rokov.Vši mi mamina našla pred 5-timi dnami.Ale vyčesali sme len 2.Myslíte že je to normálne? Prosím poradte mi čo mám robiť.

ajosa

dcera mala v skolke vsi,dostala ich aj ona,ma dlhe vlasy takze som bola z toho nestastna.od nej som ich dostala aj ja,a stale si nachadzame nejake vajicka,ale vsi uz nie.ako mam zistit ci uz su vajicka suche a nic sa z nich neviliahne?su biele,vyzeraju ako slzycky....poradite mi prosim?