Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

NikuskQ

Ahojte, ja mám vši asi 1-tyždeň..ale pomalíčky sa to zlešuje... Použila som olej hedrin ktorý som si nechala pôsobiť na noc ráno som si zmyla hlavu šamponom Hedrin a mama mi vyčesala hnidy hrebeňom. Samponom si umyvajte každy den asi 1-tyžden hned po umytí si mokru hlavu zase vyčešte hrebeňom najlpešie všivákom ktory dostanete ku šamponu!!!...Po 7 dnoch si dajte zase olejček hedrin na noc a zase vyčešte..potom uvidíte pomaha to naozaj..a radím v lekarni sa da zakupit este sprej ktorý si budete každy den striekat je to priesvitne nema to ani vônu ked si každy den rano ked pojdete do školy nasprejujete hlavu vši nedostanete pretoze ich ten sprej odpudzuje..tak isto by ste mali pouzuvat kondicionér pretoze vam po nom ostanu hebke a jemne vlasy a vsiam sa na to smyka cize sa neuchyti..to je vsetko co viem a cim som presla takze skusajte pomaha!!:)

1eny1

misulqa, ja som tym pred nedávnom prešla tiež. skúšala som veľa vecí, ale najlepšie obstál šampon pre psy ORTHOSAN. nechaj ho aj 20 minut na hlave a vyčeš. ale vajička musíš nejak ručne. a o dva dni zas opakuj. treba na to trpezlivosť. ja už mam s nimi pokoj.

misulqa

POMôžTE PROSíM AKO SA MáM ZBAVIť HNID???
STáLE ICH TAM MáM.MáM VLASTNE CHODIť O šKOLY???DOSTALA SOM ICH NIEKEDY CEZ TýžDEň ALE MAMA TO ZISTILA AZ V NEDEľU V PONDELOK SOM NEBOLA V šKOLE ANI V UTOROK NEJDEM MAM IST V STREDU SME Už ZúFALé AJ JA AJ MOJA MAMA.......AK VIETE O NEJAKOM PRíPRAVKU KTORí POMáHA PROSíM NAPíšTE MI.JA LEN NECHáPEM AKO MôžE NIEKTO IST DO SKOLY SO VšAMI KED VIE ZE ICH ROZSIRI.PREPACTE ZE PISEM BEZ MäKCENOV.PROSIM PORADTE SME ZUFALI PROSIM ESTE RAZ PROSIM

misulqa

Mám 11 rokov a dostala som vši mama mi dáva na hlavu olejček Hedrin vši sa vysušili ale hnidy ešte stále praskajú čo mám spraviť???Ak viete prosím pomôžte mi

NO12

ahojte moze mi niekto poradit ako sa da ucine zbavit hnid ...vsi si us vlave nenachadzam ale nemozem sa zbavit hnid....dakujem za kazdu radu

pralinka

S týmito malými potvorkami si užívam svoj život už asi tri týždne z toho týždeň som o nich nevedela,kedže som ich predtým nemala, takže sa mi na hlave namnožila celá hromada. Mám dlhšie a husté vlasy, takže si prišli na svoje.V lekárni nám odporučili Vši ven . Pribalený bol k nemu aj malý hrebeň, s ktorým šli ľahko vyčesať. A zábal zabral, takže takmer všetky sa mi podarilo vyčesať na prvý krát. Treaz sa pomaly zbavujem hníd. Hlava ma už nesvrbi a chrasty, ktoré som si rozškrabala sa odlupujú :)

macusa86

LYLLISK z laku na vlasy pochybujem lebo z laku na vlasy sa vši dusia... nemaj boja... ved ja mam 12 rokov a vši som mala hadam uz aj 8 krat... :o( stale ked ich dostanem neviem sa ich zbavit...vraj mam taku pokozku ze mi nanu idu vsi lebo vzdy ked sa v skole objavia vsi dostanem aj ja :o( skor by si si lakovat vlasy mala :o)

macusa86

ja mám vši už hádam rekordne veľa krát za sebou!!!neviem čo mám spraviť mám len 12rokov ale ostrihať sa nedam poradí mi niekto preto leboo viacere prostriedky su strašne drahé poradí mi niekdo...prosím

agaven

Mne poradila kamaratka mam kupit potom už ak nič nepomože šanponovu zmývatenu farbu na vlasy ale podobnu k vašmu odtienu rada farba o 1 stupen dolu lebo stredne plavovlasa a napr dieta 9 rocné dat svetlo plavu ak je tmave staci dat stredne palvu a rada nie dlho inak aj korien. vlasov zafarbite tak dajte len na 10minut 10/15 minut ja som to skusila na kamar, dcere a dobre moja zatila nič nekupujte farbu pozor dietatu nie skuste

agaven

Macca dakujem naozaj je sprej ok.Kupila som ale DEEP REPAIR 19 oranžový a po 2 týžd nič neškrabe sa nasla som len vysusene a ma po pas dlhé vlasy ocot citron a niektoré priprav.z lekar. nepomahaju toto zabralo zatial