Prirodzene prsia?

jancia

podla mna ideal su take 2-3 cize asi 83-93,ale mnohi nechapu, ze male prsia znamena jednotky alebo este menej, cize okolo 78cm.aj ja suhlasim, ze je lepsie mat dvojky ako stvorky, lenze dievcata ktore sa trapia malymi prsiami, maju vacsinou prsia mensie ako jednotky.dalsia vec je, ze postava casto nie je sumerna a schudnutie v bokoch ma za nasledok dalsi ubytok v prsiach.
smutna - nebud smutna, ja mam 77-64-87...

smutna

holky! ja mam 17 a miery 79 60 90 .....a nemam potuchy co s tym.........fnuk!!!!........och a my sa nemame stazovat?????........:(:(:(......ale uy asi len 3 deti alebo boh mi pomezu.......hehehe...:)

ivica

Prepáčte ale rady ako :cibuľa,syry,pivo,sex...?!Musím sa zamiešať.Na niektoré typy žien nezaberie absolútne nič.Vyskúšané:antikoncepcia,krémy,tabletky,cvičeni e,dve tehotenstvá...zbožné priania aj modlenie..Mám 37 r. prsia AA t.j.0 ani len pri kojeni som nemala žiadne.V septembri idem na plastiku a nech ma niekto odsudzuje!Kto prešiel ponižovaním v škole,trápením sa s oblečením, s plavkami a s každodenou konfrontáciu v reálnych situáciach ten pochopí.A vlastne mi na mienke iných už nezáleží.Jednoducho som sa "nasrala" a rozhodla.Ale samozrejme treba počkať v prvom rade dospieť a podľa možností rozhodnúť sa až po deťoch ale to je už vaša osobná vec. Materstvo ako jediné skutočne može rozbehnúť telesné zmeny. Žiaľ nie u každej z nás.Malé prsia môžu byť skutočne krásne,žiadne to je proste extrém.

anicka

Ja mam 33r,3deti a velkost 70B, takze nic moc a tiez by mi to zdvihlo sebavedomie keby sa dali trochu zväcsiť, ale nie plastikou. Decolen som uzivala a výsledok ziadny. Uzívala niektorá Bust Plus? pomohlo?

eina

Ja mam male, teda vlastne ziadne a mam 20. a este ani nie su rovnake:( a podprsenku vobec nenajdem lahko, lebo aj A je mi velikanske. Chcela by som aspon trosku mat viac aspon o kusok. Mozno by som mala skusit nejaku antikoncepciu, ale bojim sa tychto hormonov a aj tak by asi nepomohlo.

maculka

...a ak sa do teba chlap zalubi,nie preto ze dufa,ze ti este narastu prsia!... ale preto ze sa mu pacis prave taka aka si!