Prirodzene prsia?

kika69

ja som tiez brala ontikoncepciu koly tomuto..a ked som sa dozvedela ze antikoncepcia je podla novych vyskumov rakowinotvortna..prestala som s tymi bludmy..radsej budem mat mensie prsia a budem zdrava!!!!zeny myslite aj na svoje zdravie.cvicte ..muzom sa pacia hlavne pevne prsia!!

alca

dobry nevjete jak by sa mi mohli zvecit prsia?mam sice iba 12 ale mam ich strasne male.vjem ze niektore baby v 12tich rokoch nemaju vobec nic ale mne uz sice zacali ale uz aj prestali asi rok uz nerasru ani o milimeter.navjete jak by sa mi mohli zvecit?

lucka

Ahojte, tiez mam velmi male prsia...niekedy aj kosiky A su ´mi velke...rozmyslala som nad uzivanim nejakych tabletiek na ich rast, HAK mi vobec nezabrali, vystriedala som uz niekolko druhov a beriem ich uz takmer 7 rokov. Myslim si, ze uz vela dievcat skusilo nejake tabletky na rast prs, len mi je velmi luto, ze malokto sa podeli o skusenosti s nimi. Mozno preto, aby aj druhe baby vyhodili za ne zbytocne peniaze ako prave ony. Je to trosku smutne, i ked je to samozrejme ich vec, ale pomohlo by to vela dievcatam, ktore tiez uvazuju o uzivani podobnych tabliet. Preto sa chcem podakovat vsetkym, ktore svoje skusenosti, i ked mozno negativne, sem uverejnili.Mozno je to uz az prilis dlhy prispevok:o) ale fakt som uz z toho, ze tam ,,hore,, nemam takmer nic zufala...pa

mamba

ja mam asymetriu-rozdiel 1.5cisla asi-plavky musim vyberat push up aj podprdy,nemozem tricka bez podprdy...planujem plastiku...priatelovi to nevadi,ale mne strasne

melissa

hlavné je nezaťažovať sa nepodstatnými vecami- zamerajte sa na iné svoje prednosti- krása je pominuteľná, malo by vás trápiť vzdelanie, príjemné zamestnanie, vaše vnútro, vlastnosti, ako sa staviate k svojim blízkym, k partnerstvu, k problémom iných... Verte mi,vyzretí muži nehľadajú prsia, ale príjemnú partnerku, vzdelanú, rozhľadenú, pohodovú, ktorá im bude oporou, nie zakomplexovanou puťkou!!!
Prsiami sa zaoberajú 13roč,pubertiaci!
Majte sa rady aké ste a zo svojej postavy, obliekania, líčenia urobte maximum- aby ste pútali inak, než výstrihom, okolo ktorého chlap už nič nenájde!!!!

alchemilka

Katttta ma pravdu. vacsie prsia su iba na ostaru. Ja mam 85C..Ked chodim behat alebo na bicykli, tak si musim vzdy dat podprsenku a na to este nieco stahujuce. Mam doma kopec sportovych podprseniek, ktore akoze pomahaju, no mne nie. Aj tak ma vzdy bolia ked beham. Ale chapem, clovek vzdy chce to, co nema ;-)

sasenka

Myslim si,ze mat peknu postavu a vacsie prsia nie je najvacsia vyhoda,clovek potom nevie ci vas chce muz kvoli charakteru alebo kvoli tvaricke a postave...,vsetko ma svoje plusy a minusy o tom viem svoje