Prirodzene prsia?

kuki

Nebudte predsa hlúpe a naivne!Genetika je genetika..ak je vasa mama bez prs aj vy budete..prsia su tuk a ak ste chude co by ste chceli? z coho sa vam majú vytvorit?Všetky prípravky či už tabletky alebo krémy sú dobrým biznisom pre tých kt. ich vyrábajú a predávajú. nemajú žiadne účinky ktoré v reklame sľubujú. skušala som to aj ja.tam nemínajte zbytočne peniaze.Majte sa rady také aké ste.ak nie pomožte si push-upkou alebo ak sa nebojite chodte na plastiku...

problemik

a este ze kde ako mi to date vediet...??..:D...bude to niekde napisane???..ak niekto bude vediet odpoved tak prosim napiste moju prezyvku do textu:))).papa..

problemik

ahojte mam 16 rokov a mam velmi male poprsie a mam strach ze uz mi nevyrastu lebo hovoria ze rastu len do 16..neviete neaky recept alebo ucinny gel cim by sa dalo poprsie zvecsit,??PROSIM POMOZTE MI..papa...

elaaa

Kočky, hlavne papajte mäsko,aj z toho vám narasú prsia, mam kamosku,ktora je od 11 vegetariánka a nenarástli jej žiadne prsia,total plochá. TAkze pekne mäsko papajte

ln

ja tiez trpim nulkami,mam velmi male prsia-70AA,to by mi ani tak nevadilo,keby aj ten zvysok tela by som mala "plochy" vyzeralo by to prirodzene,ale najhorsie na tom je,ze zvysok tela mam dost "pri sebe",napriklad nohavice musim nosit 32 lebo mam siroke stehna a sadlo na bruchu,velky zadok a prsia-0...moja postava je hrozna,pripomina mi trojuholnik.cele je to tak preto,lebo celu postavu (okrem prs) som zdedila po babke z otcovej strany-tak trosku pri sebe a prsia po mame,ktora mala cely zivot velku podvahu...
a najhorsi na tom je ten pocit,ked som s priatelkou vonku,najma v lete-ona ma trojky,je vsade stredobodm pozornosti a mna si nikto ani nevsimne

zberatel

Prejdeš úplným hormonalnym vývojom niekde okolo 20r, tak budeš mať prsia možno malé ale pevne tvarované.A ešte niečo hod reč s mamčou genetika je genetika.