Prirodzene prsia?

for kolorka

Máš iba 15, prsia ešte porastú. Hlavne si treba uvedomiť že prsia sú tuk no drží ich sval. Prsia sú najnáchylnejšie na zmenu hmotnosti a hormonálne zmeny. Nerobia im dobre veľké výkyvy hmotnosti, treba si na to dávať pozor. Odporúčam krémovať a krémovať, venovať dennú starostlivosť, plus striedavá sprcha- studená, teplá a končíme tou čo začíname- studenou, prekrví prsia a budú pevnejšie a posledná rada- cvičiť! Stláčať loptu dlaňami každý deň si dajte po 10, plus dve 1,5l fľaše s vodou, ľahnúť na chrbát rozpažiť ruky a dvíhať vystreté pred seba. Veľmi to pomáha na pevné, plné a krásne prsia.Aj bez plastiky!!! Mne sa takto krásne upravili po tom, čo som dosť schudla a vysadila Hak, boli v katastrofálnom stave akoby prázdne a teraz sú proste nádherné. Ale chce to denno-dennú starostlivosť, no stojí to za to.

kolorka

ahojte,prosim VAs poradte mi..lebo ked som bola stvrtacka tak mi zacali rats prsia.to osm bolo jedi va triede...a od tedy mi vobec nenanrstli..ano len o milimeter...teraz mam 15 a ked sa pozriem an svoje spoluziacky...no ej mi odplacu..a velmi sa preto trapima aspoluzaici a mi vysmievaju.....pls....poradte co amm robit...lebo aj som uz zufala.......dakujem

delphia

zial, prirodne prostriedky neviem poradit, ale zrejme ani nie su, resp. ked su, tak su malo ucinne a mozno len docasne posobia, lebo by potom augmentacia prsnikov nebol taky ziadany operacny vykon na plastike

ujik

hjuk...vazim 50 =)..chcem si dat zvacsit prsia kvoli sebe ale ktovie mozno sa nato nakonec aj vykaslem :)lebo priatelovi je to jedno a po dietati ich budem mat vacsie trocha..uz som tehotna bola tak viem ze boli vacsie a ktovie mozno tak ajostanu :D

hjuk

kuki no nepovedala by som ze genetika je genetika..moja mama ma prsia 4 ky ..a ja som ich teda po neje nezdedila a sestra tak isto..a to mam uz 23 rokov takze..ja pojdem na plasitcku operaciu ale najprv cchcem dieta az potom