Nábytok do detskej izby

markaraa

Baby aj som ho objednala:-) Nemohla som normalne spavat, co sa mi o nom az snivalo:-D Ked ho nebude chciet dcera, tak si ho zoberiem do spalne alebo dam do obyvacky, aj tam sa mi bude hodit:-)

markaraa

Nie Vilmuska, ona je pekne naucena si do skrine upratovat oblecenie aj veci, toho sa vobec nebojim. Ale tak na oddych a trochu ozivenie izby som rozmyslala, ze by to bolo fajn. Maju ho v Albero nabytku a stoji 279€. Ked si zvacsis ten obrazok, tak je tam cenu aj vidiet. Uz som na 90% rozhodnuta, ze jej ho pojdem zobrat. Zalubila som sa do neho:-)

Vilmusik_11

@markaraa - prečo jej tam chceš dávať kreslo? Na odkladanie šiat, ktoré sa jej nebudú chcieť upratovať do skrini?:D:D:D Btw je pekné, o tom potom. Ak sa rozhodneš preň tak to bude mať tvoja dcérka super! Kde také majú a koľko vychádza?

markaraa

Babulky co hovorite na toto kreslo? Chcela by som nejake kupit do detskej izby mojej pubertacke, je to vhodne? Velmi sa mi paci:-)

Anechttlika

Irenn-a31...a čo také ti padlo do oka?...prezraď mi...neboj nič, nahovoríš ho nejako..veď predsa chlapi sú ovplyvniteľní:D:D...

karka259...tak ti to idem pripomenúť, fotku izby si poprosím!!!!...:):)...a čo také o mne by si chcela vedieť?...pýtaj sa...

sybyla

zeny zariadujete detsku izbu svojim detom klasicky tak detsky alebo skor studentsky? dajte nejake tipy (potesia fotky)

karka259

Anechttlika bohužiaľ momentálne nemám, lebo v mobile nemám žiadnu a nie som ani doma:/ No ak mi to niekedy ešte pripomenieš, tak ti ju cvaknem. Áno, mám toho neskutočne veľa:/:/ Mne to vôbec nevadí, kľudne sa pýtaj, veď vidíš, že aj tak dosť neskoro odpisujem:/ Ale povedz mi aj ty niečo o sebe aby sme sa tu nebavili stále len o mne:)

Irenn-a31

...Anechttlika uz som pozrela a mala si ty pravdu, velmi pekny nabytok ponukaju...Viacej sa mi tam toho zapacilo:-);-)...Uz len nahovorit muza aby tam isiel so mnou niekedy:-):-D...

Anechttlika

karka259 no tak super, celú detskú izbu si u nich zariadila...fotku asi nemáš, či?...rada by som videla, ako si ju zariadila...a čože máš v práci tak veľa, či?...ak som moc zvedavá, tak ma stopni a nebudem sa ďalej pýtať...

Irenn-a31...oki, choď kuknúť...no myslím si, že ti padne, lebo tam majú veľmi pekný nábytok...daj potom vedieť, či sa ti niečo zapáčilo, dobre?..