Zápal močových ciest - ako často?

Príspevok v téme: Zápal močových ciest - ako často?
bazalka

Ahojte, chcem sa spýtať, ako často mávate zápal močových ciest? Lebo ja tak každé dva mesiace, a aj keď nemám zápal, tak nepríjemné pocity v mechúri mám skoro no stop. Skoro v jednom kuse beriem antibiotiká. Nič mi nepomáha, ani brusnice, ani urovaxom, čaje, nič. Sono obličiek o.k., cystoskopia tiež. Urológ sa ma už vzdal, že po urologickej stránke som v poriadku, takže mi už len obvodná má napísať lieky. Mám aj podozrenie na celiakiu, idem ešte na kontrolu. Už som z toho aj psychicky veľmi vyčerpaná. Ako ste na tom vy?

modroocka333

ancapanca, ale ved to nie je taky problem, len treba v tom posilnovani, respektive lieceni imunity zotrvat, nevzdat to po par dnoch :)

hirta

nie je normálne aby sa ti to takto opakovalo, vracalo, to potom máš problém s imunitou, lebo keby si ju mala v poriadku, tak by problémy so zápalom neboli u teba ako na dennom poriadku, ale v prvom rade to treba antibiotikami preliečiť a k tomu nasadiť enzýmy, to mne pomohlo :)

Silvinecek

Ahojte, je to par tyzdnov, co ste tu pisali, ale potrebujem radu preto som sem zabludila. Ako sa zbavit vracajucich zapalov? Snazim sa proste z toho von uz niekolko mesiacov a nejde to, aj to prejde na oko a potom zase je to spat a neviem co robit. Sedacie kupele uz som skusala, rozne bylinky, ale to nic nepomohlo :(

cicilka

katarina pri zapaloch nepomoze nic ine ako antibiotika, proste ked to chces liecit a dostat sa z toho tak je to jedina cesta a potom posilnovat imunitu, to su dve veci, ktore mam ja overene pri zapale a vdaka ktorym som sa ja z toho dostala :)

KatarinaBA

Z osobnej skúsenosti (a boli to komplikované zápaly urologické aj gynekologické, nakoniec to vyvrcholilo zápalom obličiek) odporúčam z prírodných výrobkov LR Cistus Incanus. Majú sprej, tabletky aj čajík (ten je na urologické problémy top). Viem zohnať so zľavou. Pekný deň!

Laurosik

sejla len podla mna je problem aj ten, ze su ludia, co maju uzivat antibiotika a po dvoch dnoch s tym prestanu ze ich vysadia, ze ved to staci, ale opak je pravdou. Vobec to nestaci.