Železo

soplik2020

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Jovanka

ta trstinová melasa je dobrý tip, ja by som len doplnila tipy na potraviny bohaté na železo ako sú strukoviny, špenát, brokolica, mäsko a doplnok captafer ktorý zlepšuje vstrebávanie železa zo stravy ;)

Nikoletta9731

Radšej by som volila voľnopredajný liek. Ja som si pýtala v lekárni niečo bez nežiadúcich účinkov a som spokojná. Globifer forte, síce si človek priplatí, ale výsledky vidno veľmi rýchlo.

Ipsik

Ja užívam v rámci doplnenia železa (ferrum - Fe) klinčeky. Pridávam si ich takmer do všetkého, aj do omáčky, aj do polievky, aj do šalátu.
Aj teraz som si zohrial kuraciu polievku, musím ešte odbehnúť do garážu po nejaké klinčeky, dúfam, že máme ešte desiatky, lebo stovky by sa mi do polievky ani nezmestili:-(

Sabi80

Ahoj,ja užívam Globifer, lekár mi ho doporučil po silných menštruáciách, že je to úplná novinka v železnatých prípravkoch, že nezaťazuje trávenie ako tie doterajšie a rýchlejšie účinkuje. Užívam ho pár dní a je mi ozajn fajn. Známa,keď bola tehotná mala zápchy a užívanie železa to ešte zhoršilo, tak aj tehuľkám bude výborný.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.