Železo

Sabi80

Ahoj,ja užívam Globifer, lekár mi ho doporučil po silných menštruáciách, že je to úplná novinka v železnatých prípravkoch, že nezaťazuje trávenie ako tie doterajšie a rýchlejšie účinkuje. Užívam ho pár dní a je mi ozajn fajn. Známa,keď bola tehotná mala zápchy a užívanie železa to ešte zhoršilo, tak aj tehuľkám bude výborný.

Hematolog

Zdravim Vas, na trhu je konecne prirodny vyrobok, ktory nezatazuje organizmus a jeho ucinnost je na urovni injekcneho podavania zeleza... vola sa GLOBIFER FORTE... rozdiel oproti akemukolvek inemu zelezu na trhu a GLOBIFER je, ze neprichadza ako nejaka sol zeleza, ale prichadza v hemovej skupine - rovnako, ako sa vyskytuje v hemoglobine, cim je pre telo prirodzeny a preto sa lahko vstrebava a nema ziadne vedlajsie ucinky... GLOBIFER je jedine hemove zelezo ktore sa da kupit... je to na trhu len od decembra 2016/ novinka, ale ak mate problem s nedostatkom zeleza, tak ine nema zmysel skusat... je prirodne, jedna sa o vyfiltrovany hem z hemoglobinu... ziadna umela chemia...

vitavi

Nedostatok železa sa diagnostikuje na očných spojivkách - sú biele.
Dnes je veľmi častý prebytok železa a príznaky ktoré opísal Maroš v príspevku zo 7. 5 2012.

Angela3531

Ahoj, je tu niekto, kto si objednava vyzivovove doplnky z tych zahranicnych stranok? Ja sa v tom nevyznam a chcela by som easy iron! Pan RNG, nedaju sa zakupit na SK? Je to skoda, myslim, ze by sa naslo vela spokojnych zakaznikov

jarkaaa

áno zabudla som dodať že ten čučoriedkový sirup obsahuje organicky viazanú meď a železo a je obohatený peľovým extraktom.
keď chcem byť veľmi presná super je ten google :)

RNG

Chudokrvnost je nielen z nedostatku zeleza, ale aj medi, zinku, vitaminov B6, B-9 a B-12. A samozrejme predstavit si absorbciu a zabudovanie zeleza z roznych hrdz , (roznofarebne oxidy zeleza) je uplna blbost.
Zelezo musi byt vo forme proteinovych chelatov na to aby sa zabudovalo. Dobre zmesi su pod menom najma Easy iron, kde je zelezo vo forme bis-Glycinatu a su tam pridane vitaminy B-6 a B-12. Aj to este nestaci, odporucam to brat napr so spirulinou(1 gram), co obsahuje potrebnu med a ine stopove mineraly, tiez ine aminokyseliny a nukleoticke materialy.

Chudokrvnost je najma zo zlej diety alebo zleho travenia a absorbcie.
A to treba skor ci neskor adresovat, lebo vsetko, co clovek potrebuje sa neda doplnovat. J
edlo je pre nas zdroj tisicov zivin.A par doplnkov ho nijak nemoze nahradit, len docasne odstranit jeden problem, aj to nie vzdy.