Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

pepe12

ahojte baby, zacala som uzivat tuto HAK v prvy den menstruacie, na treti den sme mali s priatelom nechraneny styk, teda som uzila len tri tabletky, bolo to pocas menstruacie...v pribalovom letaku je ale napisane, ze treba 7 dni nepretrziteho uzivania...super ze som si to precitala teraz :/ nemate podobnu skusenost? nie som chranena od prveho dna?
dakujem

simona...

prosím vás, chcela by som sa spýtať niekoho kto sa v tom naozaj vyzná. lebo na papieriku vloženom pri HAK lindinette 30 je písané, že niektoré druhy antibiotík ovplyvňujú a znižujú účinnosť HAK. a ja užívam antibiotiká Biseptol zrovna do 7-dňovej prestávky aj ich v tejto prestávake doužívam. antibiotiká su vlastne určené na zápal močových ciest a podobné ochorenia. a neviem teraz, že či to naruší účinnosť HAK a ak áno, tak kedy bude mať zasa plnú účinnosť. hneď ako doberiem antibiotiká a začnem brať ďalšie balenie či nie? vopred ďakujem ak mi niekto bude vedieť odpovedať :)

Ivanka23

prosím, chcela by som sa spýtať, začala som s užívaním HAK lindynette 30 asi pred týždňom, zatial som užila asi 6 tabliet a včera som mala nechránený styk s partnerom... som chránená už od prvého dňa od užívania antikoncepcie??
Ďakujem :/

Ivanka23

prosím, chcela by som sa spýtať, začala som s užívaním HAK lindynette 30 asi pred týždňom, zatial som užila asi 6 tabliet a včera som mala nechránený styk s partnerom... som chránená už od prvého dňa od užívania antikoncepcie??
Ďakujem :/

alzbee

Alkohol neznizuje ucinky antikoncepcie, ale keby si zvracala do 4hodin od jej uzitia, tak vtedy je pravdepodobne, ze sa nevstrebala a treba sa riadit podla pokynov v letaku. Ale aj keby si sa opila, tak sa nic nedeje..(ale este raz zdoraznujem, nesmies zvracat do styroch hodin od jej uzitia)