Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

aluska

monie precitaj si pribalovy letak a zistis ze je to v prvych mesiacoch ok
a co by si chcela ked tvoje telo teraz preziva sok z hormonov??to nie je sranda, to nie su lentilky a telo si musi zvyknut, obvyle to trva tri mesiace

monie

Ahojte, ja som zacala brat antikon. v prvy den menzesu.to bolo minuly pondelok. v sobotu mi menzes skoncil a dnes, co je utorok, som si na wcku vsimla, ze mam menzes zase..alebo je to len dajake pomimo krvacanie?viete mi niekto poradit?
mam ist doktorovi?

oli007

DAKUJEM ALUšKA,potešila si ma si zlata,mas pravdu vody v tele mam dost,niekedy ani prstene nedokažem dat s prsta dole.idem k lekarovi tano týžden na kontrole,chcem si zmenit antikoncepciu,tak dakujem za rady,tieto nepoznam,predtým som mala femoden a ten zrušili,už ho nerobia.

aluska

oli na nepriberanie su yaz, yadine a yasminelle, pretoze obsahuju hormon, ktory nezadrzuje vodu v tele
ale je to velmi individualne a vela zien nepribera ani z inych

oli007

chcem poprosit niekoho o radu,kto ma neake skusenosti.odkedy uživam lindynette 20 pribrala som 20kg,menštruáciu mam velmi velmi slebučku takmer žiadnu,mam skusit niečo iné?uživa niekto neaku antikoncepciu od ktorej sa tak moc nepribera?zdravo sa stravujem aj cvičim.dakujem

sklamanazHAK

pouzivam lindynette treti mesiac. neviem cim to je, ale uplne somm stratila chut na sex. predtym som dva roky pouzivala diane 35. zo zaciatku bolo vsetko dobre, no postupne som dostavala depresie. troska som pribrala, no pred rokom sa mi podarilo nejakym zazrakom schudnut 15 kil. s diane som nemala az take problemy s nechutou na sex, no pri lindynette uz nepocitujem nic..

xxxja

som vo veku 45 rokov.zacinam brat tuto antikonc. z dovodu vynechavania menstruacie a navalov tepla. Mate skusenosti s jej uzivanim a ci sa z nej pribera aj v mojom veku?. HAK beriem prvy x v zivote
Dakujem za odpovede

odpovedam

mala by si vediet, ako funguje antikoncepcia, ked ju uzivas. MAs to cele vysvetlene aj v pribalovom letaku. Pokial beries tabletky spravne a nacas, antikoncepcny ucinok trva aj pocas 7-dnovej pauzy.

SimusiQ

Ahojte chcela by som sa opytať ci aj pocas tej 7 dnovej prestavky pretrvava antikoncepcný ucinok.Je možné aby som mala styk s partnerom aj pocas tejto 7 prestavky???Je nejaké riziko že môžem otehotniet??