Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

xx zuzu

Chcela by som sa spytat po kolkych dnoch uzivania mozem mat nechraneny pohlavny styk dakujem mozno to tu kdesi je ale nemam cas to tu hladat
dakujem

valkovalenka1

Ahoj,
HAK Lyndinette beriem uz stvrty mesiac, nie je to vela, ale nerobi mi ziadne problemy, nepriberam, nemam akne- ale s tym som problemy ani predtym nemala, a nevyskytuju sa mi ziadne neziaduce ucinky. moj organizmus reaguje na Lyndinette myslim, ze celkom dobre. predtym som brala Minervu asi rok a pol, ale vysadila som ju kvoli priberaniu, potom mi to doktor zmenil na Cilest, tie som brala asi 3 roky, ale taktiez som od toho priberala. no teraz mam Lyndinette a som spokojna, teda aspon zatial. moj nazor ale je, ze na kazdeho reaguje kazda antikoncepcia inac, lebo kazdy ma iny organizmus a kazdy to inac znasa.
myslim si, ze treba skusit a uvidis :-). Drzim palce :)

valkovalenka1

Ahoj,
HAK Lyndinette beriem uz stvrty mesiac, nie je to vela, ale nerobi mi ziadne problemy, nepriberam, nemam akne- ale s tym som problemy ani predtym nemala, a nevyskytuju sa mi ziadne neziaduce ucinky. moj organizmus reaguje na Lyndinette myslim, ze celkom dobre. predtym som brala Minervu asi rok a pol, ale vysadila som ju kvoli priberaniu, potom mi to doktor zmenil na Cilest, tie som brala asi 3 roky, ale taktiez som od toho priberala. no teraz mam Lyndinette a som spokojna, teda aspon zatial. moj nazor ale je, ze na kazdeho reaguje kazda antikoncepcia inac, lebo kazdy ma iny organizmus a kazdy to inac znasa.
myslim si, ze treba skusit a uvidis :-). Drzim palce :)

akinom007

lyndinette 30 u mna: prvy pol rok -ziadne neziaduce ucinky..
casom po roku uzivania a viac..popraskane zilky na nohach, ziadna chut na sex, vytoky, suchost posvy..denno denna!
nepribrala som z lindynette

aluska1

xxm... escapelle som este nebrala, ani by som si ju nedala ale hak beriem

ale escapelle sa nedava len tak pre istotu-dava sa ked mas na to fakt dovod, pretoze to nie je len nejaka lentilka

aluska1

xx1mi1xx urcite si nekupuj tabletku po...staci ze beries antikoncepciu a nie este aj tabletku po..inak ta tabletka po ma pribl 10-11krat viac hormonu ako jedna antikoncepcna...proste si vezmi ze by si si dala 11 antikoncepcnych tabletiek naraz...je to strasne silna hormonalna bomba, neriskuj to

xx1mi1xx

ahojte baby,vynechala som jednu tabletku v 3. týžni užívania, predtým a aj potom som mala sex...užila som teda 2 tab. naraz lebo som si to uvedomila až ked som si mala dat dalsiu, v prib. letaku pisu že by malo byt vsetko OK ak som 7 dní pred vynechanim tabletky užila vsetky spravne...a že mam teraz uživat dalsie balenie bez prestavky...rozmyslam ci si kupit pre istotu ,,tabletku po,,...PROSIM PORADTE AK MATE SKUSENOSTI, diky mooc :)