Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Pozri ak by som aj mala inklinaciu k zenam, tebe to moze byt snad jedno. S rosemary si rozumieme lebo mame tie oste zaujmy. Ty mas urcite tiez v zivote niekoho s kym si rozumies ci nie? No ale nech sa vyjadri Rosemary, ci ma tiez ten dojem. Ak narazas na to ze by som s nou chcela robit ten recept lasagni- to je dost jednoduche preco- ja neznasam komplikovane recepty, ale viem si predstavit ze vo dvojici by to islo rychlejsie a asi to nebudem navrhovat tebe alebo niekomu s kym nemam nic spolocne vsakze. Alebo by si chcela skusit? Inac ja neviem ani len vek rosemary takze tak ale dost bolo vysvetlovania.

kabel

tak to netusim ani ja, ci sa tantra robi aj so zenami
mala som taky dojem len tvojich prispevkov a komentarov tych videi, ale ak je chybny, ok

GoFruit

Tak dojmy dost klamu. Zatial som v reali nevidela ziadnu zenu co by sa mi pacila teda ma pritahovala. Samozrejme ze som uz urcite zbadala peknu zenu a povedala si ze ta jepekna. Ale nikdy ma ziadna nepritahovala. Sexualne. A neviem ci sa tantra robi aj so zenami ale rozhodne by som ju chcela robit s muzom.

GoFruit

Na tom fore 30bananasaday dost ludi chvalilo ze raw strava zmenila ich spravanie hlavne takych ludi co trpievali depkami a mali psychicke problemy. Uz si nepamatam konkretne priklady, ale boli a dali by sa mozno vyhladat a vlastne ja som tam raz mala temu ze co sa zmenilo na tejto strave a dost ludi mi napisalo ze psychika k lepsiemu.
Ja som bola vzdy extra rezervovana, chlapi sa ma bali oslovit. Ked bol v obchode muz predavac tak som ani nevosla dnu. Teraz proste citim zmenu- je to lahkost, a ta lahkost v hlave asi tvori komunikativnost. Ja som byvala hanbliva a utiahnuta. Zrazu komunikujem s cudzimi ludmi a usmievam sa ale ze by som prave chcela niekoho cudzieho posexovat to nie. Pre mna sex nie je prvorady v tej zivocisnej forme. Ten ma nezaujima. ale poviem ti otvorene, chcela by som prevadzat tantru - posvatny sex. Nemam s kym. Snad som odpovedala na otazku.
S rosemary sa osobne nepoznam, ale piseme si a sadli sme si, preco?

kabel

Myslela som tym, ako si pisala, ze si sa otvorila voci ludom, ze asi padaju aj sexualne zabrany, resp. clovek sa stava otvorenejsi aj voci takymto veciam..
Ty sa poznas s Rosemary osobne?

GoFruit

Oficialne koncim jablkovu dietu. Dufam ze ma zajtra nenapadne zas pokracovat lebo uz mi teraz na veceru isli tie jablka tazko.
Inac dnes mam celkom pekne zazitky. Na trhu mi jedna predavacka povedala ze vyzarujem zdravie. To ma velmi potesilo. A celkovo som dnes mala tolko energie. Pamatam sa ze som dakedy na 30bananasaday citala o ludoch co si na tejto strave vyliecili z plachosti a inych vlastnosti a ja to sice nepripisujem iba strave ale dnes a celkovo v poslednej dobe sa mi stava ze som uplne vesela na cudzich ludi a pokecam s nimi a pritom som do medavna co ja viem do oktobra bola velmi rezervovana a placha a teraz rozdavam usmevy a pytam sa - ja som sa dakedy nebola schopna nic spytat lebo som sa hanbila. Teraz som otvorena a ukecana.
A dalsia vec, cestou na trh som si hovorila ze by dnes mohli mat v mojom oblubenom bio obchode nieco super pre mna, nieco co by ma potesilo. A v obchode vidim Spiralizer - skoro som odpadla. A dalej kuknem naden a tam nova znacka raw krekrov - tak som dala malemu ochutnat a ja som len privonala - ta vona bola tak uzasna - ze som kupila.

Rosemary, dnes mi napadlo, ci by si nedali kelove colipsy spravit bez tukov. Iba nejaka marinada.... hm co ty na to?
Pomozes s napadmi? Jablcny ocot, dake sladidlo (med ci agave, korenie, nestacilo by?

GoFruit

Dobre ranko prekrasne stvorenia!
Ja pokracujem na jablkach, tak mi zachutili. Len musim dokupit. Dobre som si to nastavila Rosemary, co?
Ked vidim ako sa to telu paci, tak som si povedala, ze este jeden taky krasny odlahceny den mu darujem. Nasim telam sa tusim ta monostrava fakt lubi najviac.
sedmikraska ak ti mozem poradit daj si tuto jabljovu dietu - velmi dobre lieci zavislost na nezdravom. Ja mam chut proste len na ovozel. Doteraz som mala vzdy chute na svoje krekry s kyslou kapustou.... Nevyhoda, kazi sa mi vsetko ovocie a asi aj to zelene co som v sobotu nakupila.

sedmikraska zajdi si na tu stranku jajsem.com a ano je to o nastaveni svojej mysle. A funguje mi to paradne. Proste byt panom svojho tela a sveta. Nastavis si ze odteraz je to tak a bude to tak ak tomu dostatocne veris a ocakavas to. Bez toho by som jablkovu dietu nedala. Robila som ju uz raz na svk a v druhy den hladovania som ju vzdala , ale takto som ani nemala nejak chutne jablka.

Prajem vam prekrasny den, ja ho mam.