čo je to postinor?

sunrise

pre JA JAN: nie je pravda, ze postinor je na to, aby zabijal dieta.. postinor je tabletka "po", to znamena, po nechraneneom pohlav. styku a musi sa uzit tusim do 72 hod. po sexe... cize za tu dobu este nemame ziadne babo v bruchu.. ide len o to, ze sa akoby urychli cyklus a zacne sa taka "falosna" menstruacia, ktora trva kratko... ale nejde o zabijanie deti... je to ako antikoncepcia, ale antikoncepcia sa uziva pravidelne, kdezto postinor je brutalny naval hormonov do tela, preto sa ani neodporuca a ked, tak vo vynimocnych situaciach...

barca

no takze ja som uzili postinor a prve krami som dostala o tyzden skor druhe od 2 tyzdne neskôr a tretie som este nedostala a meskaju mi 3 tyzdne lusia nemozem byt v tom prosim poradte ved ja mam malo rokov

denisa

Ahojte, moze mi postinor narušiť celý cyklus? prvú menštruáciu po užití lieku som dostala normálne ale ta druhá mi mešká už dva týždne...

renika

ja som uzila tabletku escapelle,po 14 hodinach posexe,asi o 4dni ma strasne bolelo brucho,mala som z nej hnacku.robila som si test a som v tom.mam 22 a tretie dieta cakat.co uz.inac neverim na ziadne tabletky,neviem preco.nikdy nezaberu.

anulka

preboha...mame tu klub puritanov alebo co??ked nieco take zo seba vypustis aspon si over ci je to vobec pravda...k ziadnemu potratu nedojde,nema totizto co zabit..tabletka iba sposobi zastavenie uvolnovania vajicok z vajecnikov,zabrani oplodneniu uz uvolneneho vajicka spermiou,zabrani oplodnenemu vajicku usadit sa na sliznici maternice-zabarnuje otehotneniu.NEUCINKUJE AK STE U TEHOTNA!takze JA JAN:ak nepoznas priebeh oplodnenia a vsetky jeho sprievodne prejavy,mlc radsej...a zeny,ktore toto citate,mozte mi verit,opisujem to z letaku...nenexajme sa ponizovat uzkoprsim obmedzencom!

ja Jan

...nalejme si cisteho vina, nazabranuje pocatiu, sposobuje potrat!!! Pocatiu mozete zabranit len Vy sami. Ak by ste to neuzili, nenarodilo by sa vam babatko? Bojite sa ze ano a tak ho este len malilinke jednoducho ZABIJETE a vyplachnete troskou krvi. Tak je to!