Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

alenka_maxova

Napochybach, pises, ze kazdy ti tu radi cosi ine a ze by sa zisiel nazor zdravotnika. Tak zdvihni tu svoju prdelku a chod k lekarovi! Ked si uz dost dopela na to, aby si mala hratky s partnerom, tak bud dost dospela aj na to, aby si mala zodpovednost za seba. Gynekologicka nehryzie, vie ti odpovedat na vsetky otazky. Nic nie je zle na tom, ze si napisala na forum, ale ako vidis, nie kazdy ma spravne informacie a nie kazdy vie ako funguje ludske telo. Najlepsie to vie doktorka :)

Mrska Silvuska

NAPOCHYBACH - si dospela len na "papieri", vzhladom na vek. Inak prepac za vyraz, ale si hlupa viac, nez priemerna zo zakladnej skoly. Deti spia s detmi....a potom to takto vyzera....

napochybach

skvelé ....dnes som krvácala,teraz mi to prestalo ...bojím sa,čo bude dalej ...baby ,dokedy ,alebo resp koľko ste mali problémy po escapelle,po koľkých mesiacoch sa vám to upravilo na normál ?

Lulu2011

napochybach - ak ides na bezne vysetrenie ako je biochemia, ci krvny obraz, ziadny hormon sa tam zobrazovat nebude, ani nijak inak by sa to nedalo zistit, jedine co ta moze trapit bude zrejme posahany menstruacny cyklus, to je vsetko

zdravotnika tu netreba, kazdy normalny clovek vie, ze takým sposobom ako si ty opisala sa otehotniet neda a zazraky sa nedeju

ano.

"predsa len
Je...teda bola,lebo som už si bola po
tabletku po"

ani tabletka po nie je 100%... Takze stale sa dokaze povedat, ze sanca je ako tu magy na zaciatku pisal. Otazkou je aka velka, kedze uz na zaciatku bola nemozna :-)

napochybach

Lulu ja už neviem vážne,každý tu hovorí úplne,ale úplne inak ...zišiel by sa tu koment od nejakého zdravotníka ..:(

inak chcela som sa spýtať,nevieš dokedy je v krvi vidieť ten hormon ?lebo ja musím ísť na krv v priebehu mesiaca,to som už dlhšie objednaná a bojím sa teraz,aby to tam nevideli ,lebo mama je kamoška s tou doktorkou :(