obazovanie byvalym...

Príspevok v téme: obazovanie byvalym...
sima888

ahojte...mam problem s byvalym priatelom, ktory mi uz prerasta cez hlavu..boli sme spolu cca rok a pol..rozisli sme sa zaciatkom roka, resp. ja s nim..snazila som sa rozist co v najlepsom..a od rozchodu az doteraz som nemala den pokoja od neho..neustale vypisovanie, vyvolavanie..najprv to bolo o tom ako ma chce spat, potom same vyhrazky rozneho druhu, vydieranie a pod veci..to by som mohla roman napisat..vyhrazal sa mi, ze posle mojim rodicom moje nahe fotky a ja uz nevladzem..psychicky ma depta..bola som uz aj hnusna, mila, chapava..vsetko som mu vysvetlovala..ale on ma svoj svet a nic nechape..co by ste robili na mojom mieste?..vravel, ze tie fotky vymazal..ale si myslim, ze ich stale ma a ked mu prepne bol by schopny ich poslat

sima888

no ja zle opat...ako za den sto telefonatov, spamuje mi emaily...ale uz sa nevyhraza...lebo vidi, ze to na mna nezabralo..tak aspon daco :)...aa natusa..ozaj ked s nim nechces byt, tak ho nechaj a neries to uz...raz ti bude luto, kolko casu si nad nim premarnila

ronie

natusa

z toho co citam ty sa s nim vobec nechces rozist, mi to skor pripada ze sa nim nejakym chorym sposobom chvalis

natusa42

sima som,este stale,no ale coraz je to horsie tak sa mi zda,zacina byt ku mne agresivnejsi akysi,ako kedysi,minule dvakrat na mna vyletel tak velmi zurivo (pre nič,totalne nič),ako ja chapem,ze ma nervy atd,ale to by ozaj nemusel,nebol taky kedysi,ale strasne s azmenil posledny rok..nespoznavam ho niekedy :( coraz horsie a horsie ...uz v nom nemam vobec doveru,ked vidim,ze je nervoznejsi ako zvycajne,tak sa snazim stranit diskusii akychkolvek,ale napriklad,chapes (!!) ..tak za to,ze som vystupila skor z auta ako on ,a on mi chcel otvborit dvere,tak mi vynadal ,respo nie vynadal,ale zozuril,ako neviem co ..a povedal mi nieco typu " posluchaj ma sakra !! ja som ti povedal,nech ostanes sediet az dovtedy,kym ti ja neotvorim dvere ,aby si mohla vystupit,nechcem,aby si mokla " .,lebo prsalo ...a chapes ?toto urobil..a uplne neervy mal,v jeho ocioach som videla obrovsky hnev,a uplne bez priciny,ako sama vidis,nechapem absolutne,co sa mu deje ..niekedy mam zly pocit uz z neho .....
chcem sa rozist,ale neviem kedy ,chcem to vsak spravit do leta jednoznacne ,aby som leto uz mala pokojné ..drz mi prosim palce,sice neviem,ako to este spravim,lebo ako sama vbidis,je to tazyk pripad ...

fialôčka

ahojte, u mna od osudneho skrabanca na aute nic nove .. minuly tyzden sme sa videli na skuske, a teda spoluziacka mi hovori, ze on ma musi strasne neznasat, lebo ten jeho pohlad hovori za vsetko ... ale ja ho stale uplne ignorujem a nezapodievam sa nim .. ako som si vsimla on je macher len cez maily a smsky ..a inak nic skutek utek ..tak si stale hovorim, pes, ktory steka nehryzie a asi to tak bude aj unho .. pretoze xkrat mi napisal, ako sa o "niecom" porozpravame v skole, ze uz mu ide na nervy, ako si jeho meno beriem do ust a vymyslam si vraj na neho rozne veci (az na to, ze to ma v hlave popletene a je to naopak), no a nikdy si ma v tej skole nezastavil a mal more prilezitosti ..cize kaslem na to a nechavam to plavat a tak casom uvidim, ci zase nieco vyvedie alebo nie
tak ci tak moja ignoracia trva uz rok aj stvrt a boal by som hlupa, keby som ho prestala ignorovat

sima888

natusa: ty si stale s nim?..ja som sa s nim nedala spat dokopy, to radsej ostanem do konca zivota sama ako s nim zase nieco riesit...pozri, ked s nim nechces byt, tak nebud nasilu, zvlast potom co si tu popisala o nom...on si tolko dovoluje, lebo mu to tolerujes, bude ta ovladat len v takej miere ako to dovolis ty...pozri ten moj ex si myslel, ze ked ma moje fotky tak ma bude teraz ovladat a budem robit co on chce..to som robila asi prvy tyzden..ale som si povedala DOST! som silnejsia osobnost ako on a aj ked mas strach, nemozes to ukazat pred nim, lebo to vyuzije..napisala som mu, ze mam dokazy o vydierani, vyhrazani a ze bez vahania pojdem na policiu ked nieco spravi aj k nemu domov a taku hanbu mu tam spravim, ze to este nezazil..vies ako teraz skrotol?...a to pred par dnami po mne nedaval, lebo som si ho blokla...zbytocne s nim marnis cas, ked je to tak ako to opisujes

natusa42

sima takze s nim nie si ? nechodis s nim znova ?
ja stale rovnako,chodim s nim ...resp "chodím"..to je viete aké...ale tak ..akože..mame"kludne "obdobie,teraz to potrbeujeme obaja,stretavame sa prakticky kazde dva dni,on ma chce stale vidiet a tak ,aj ked mame vela ucenia,ale stale ma chce vidavat,niekedy mi vadi,niekedy nie,neviem ..niekedy sa k nemu nem,ozem ani priblizit,niekedy ho sama objimem a pobozkam,mam zvlastne pocity v sebe,take protichodne,ako vzdy...
chcem sa s nim rozísť,navzdy,natrvalo,chcem si konecne niekoho ineho najst ( mozno by aj bola mzonost),ale netusim,akym sposobom ho mam navzdy opustit,ja uz vazne neviem,akym sposobom to mam spraviť,pretoze nepomaha nic,snazim sa rozumne mu postupne dohovarat,snazim sa bty chlôadna niekedy,snazim sa otvarat mu oci,ze on by mal mat inu,a nic ..proste NIČ nepomáha !!!!!!!!!!!!
som z toho uz smutna velmi ,a taka nepokojna,hrozne...:( nedokazem sa na nic poriadne sustredit...neviem,ako dalej vazne...nepomáha dobre slovo,nepomaha chlad,smutok,vycitky,krik,nepomaha ignore,nci proste ...a neviem,ako sa "oslobodiť " ..sprava sa akoby bol mojim manzelom,alebo co ..a coraz viac a viac mi dokazuje,ze som pod jeho vplyvom,patronatom,a coraz viac a viac ma "pasie " ..asi toľko..a ja nemám síl,mne uz totalne dosli,ja uz nechcem ani len žiť ..to co sa mi stalo v zivote,to nie je normálne...ze ja som musela mat taku smolu

sima888

ahojte..ako to zvladate dievcence? u "nas" bolo teraz take kludne obdobie..lenze zase nanho prisli prepinaky..stokrat za den volal, zablokovala som si ho...zacal po mne nadavat a dozvedela som sa, ze stale ma fotky aj ked prisahal, ze ich uz vymazal...vytvoril mi nick na pokeci kde vraj bude davat moje nahe fotky,,opat to chce poslat domov a pozverejnovat..uz som z toho totalne vycerpana