obazovanie byvalym...

Príspevok v téme: obazovanie byvalym...
sima888

ahojte...mam problem s byvalym priatelom, ktory mi uz prerasta cez hlavu..boli sme spolu cca rok a pol..rozisli sme sa zaciatkom roka, resp. ja s nim..snazila som sa rozist co v najlepsom..a od rozchodu az doteraz som nemala den pokoja od neho..neustale vypisovanie, vyvolavanie..najprv to bolo o tom ako ma chce spat, potom same vyhrazky rozneho druhu, vydieranie a pod veci..to by som mohla roman napisat..vyhrazal sa mi, ze posle mojim rodicom moje nahe fotky a ja uz nevladzem..psychicky ma depta..bola som uz aj hnusna, mila, chapava..vsetko som mu vysvetlovala..ale on ma svoj svet a nic nechape..co by ste robili na mojom mieste?..vravel, ze tie fotky vymazal..ale si myslim, ze ich stale ma a ked mu prepne bol by schopny ich poslat

Carie

No bola chyba tie fotky vobec nafotit, ale chapem, vtedy si od neho taku zradu necakala. Je to zakomplexovany curak. Ja mam s jednym podobnym skusenosti. Ignorovala som ho, aj tak ma stale obtazoval. Sprvoti ma tiez lakal nech sa k nemu vratim, pritom ked som s nim bola, zas ma casto vyhadzoval z bytu. Neskor mi zacal vulgarne nadavat, ale aj mojej mame. Zacal jej vypisovat, jej mail si nasiel na nete. Najskor jej vulgarne nadaval, potom sa stale snazil mna ociernovat, pisal jej vymyslene blbosti o mne, ze som psychopatka a pod. Hoci mu nikdy neodpisala, pol roka s tym neprestal. Keby existovali nejake moje (nase) nahe fotky, verim tomu, ze by to hned pouzil proti mne a poslal by to jej a mozno aj inym ludom z mojej rodiny. Cely tento teror z jeho strany trval viac nez pol roka, potom sa konecne skludnil. Asi si nasiel inu obet. Bola som potom naozaj velmi rada, ze som nikdy nic take s nim nenafotila, hoci on chcel a pravidelne ma s tym pocas nasho vztahu otravoval. Tebe by som poradila asi len uplne s nim prestat komunikovat. To, ze posle tvoje fotky tvojej rodine je bohuzial mozne, ale s tym uz nic neurobis. Ak by sa tak aj stalo, oni to urcite pochopia, ved si neurobila nic take strasne. Zmen si cislo, prestan s nim komunikovat, zablokuj si ho v mailoch a potom cakaj, raz sa pokoja dockas. Druha moznost je, ze zacnes zhromazdovat dokazy o tom, ze sa ti vyhraza, ak su to vyhrazky, pre ktore by si ho mohla zazalovat. Ale v tomto nasej policii neverim, mam s nimi svoje skusenosti. Aj keby sa ti vyhrazal ze ta zabije, oni s tym nic neurobia. Zacnu sa tym zaoberat az keby ta skutocne zabil. Jedine, zeby si tam mala nejake znamosti na vysokej urovni, alebo ich snad podplatila.

biela mačka

Táto odpoved sa ti páčiť nebude, ale vezmem to z mojej strany. ja keby som mala čas, tiež exdementa obťažujem. Omn by ma určite udal. Ale aspon by sa chclapci polacajti pobavili, keby som na vyšetrovni a na súde porozprávala, aky bol skvelý v sexe :-d že som mala čo robiť, aby som nezaspala...až na to, že ja ho naspať nechem, ja by som mu len rada povedala do očí, čo si o nom myslím

fialôčka

policia s tym nic neurobi, to mam zistene davno .. a v sobotu mi to aj pravnik povedal, ked som sa s nim o tom bavila... nuz neviem za co by to bola pomsta, kedze ja som mu absolutne nic neurobila ... on silou mocou chce, aby som nechala skolu, chce sa psychicky znicit, to jedine viem ..

sima888

fialôcka to ozaaj? :/...och..to uz nemam slov na to...to uz by si mohla riesit cez policiu, sice ked nemas dokaz o tom, ze to bol on...neviem ci by nieco zriesili...to je uz uplne chora mysel..a co on vlastne od teba chce?..ci to je len pomsta?

fialôčka

tak u mna zmena .. z piatka na sobotu v noci bol pred nasim domom znova .. krasny odkaz mi nechal na aute .. "pekny hlboky skrabanec" na dverach vodica ....

natusa42

och, baby...winki ma sice pravdu,ale ked my ...teda aspon ja,nejdem zovseobecnovat,nedokazem to,nedokazem ho kruto ignorovat,lebo som s tym clovekom porezila velmi vela,dva roky som s nim chodila a nedokazem ho len tak " odkopnut ",dostrcit,spravat sa akoby nezil,ked je aj mojím susedom----
nemozem proste ....

sima..hej ..hm..schizofrenicky,to mas dobre " teda dobre".ze si to aspon prizna,ze kona zle,moj si nepriznava ,ze robi zle,jemu sa vsetko zda normalne...a naozaj velmi velmi normalne...on zdroraznuje,ze to ja nie som normalna,ked nam chcem znicit nadherny vztah ...lebo sa lubime...vieš ?:) heh...mi je az smiesne,ked to pisem,resp..do zaplakania ..
a neberie ten tvoj nejake drogy ?ked sa tak sprava ?
ako moj je mesuge,chuda,vymeteny,psychicky manipulator ale aj tak ...on z tazkeho zivota,aky mal,mu preplo v hlave,preto ho nemozem odsudzovat ......mozem mu racionalne, realne,normalne pokojne vysvetlovat ze s nim uz nechcem byt,on stale trva na tom a sprava sa,tak akoby sme spolu chodili :D:D:D:D ..heh ..asi ja blazniem tiez -z neho :)

soffa

na co cakas?nechavaj si vyhrazne sms v mobile a chod na policiu...co chces riesit??/inak sa to neda.vzdy ta bude natahovat,treba konat razne.reci tu nepomozu!

fialôčka

sima, bol to len kamos ..clovek, ktoreho som poznala zo skoly cca 3 mesiace, nic viac .... nic sme spolu nemali ..
ja tych chlapov nechapem, co z toho vlastneaj maju, ze vykonavaju taketo veci ... ale na to mi asi neodpovie nikto