obazovanie byvalym...

Príspevok v téme: obazovanie byvalym...
sima888

ahojte...mam problem s byvalym priatelom, ktory mi uz prerasta cez hlavu..boli sme spolu cca rok a pol..rozisli sme sa zaciatkom roka, resp. ja s nim..snazila som sa rozist co v najlepsom..a od rozchodu az doteraz som nemala den pokoja od neho..neustale vypisovanie, vyvolavanie..najprv to bolo o tom ako ma chce spat, potom same vyhrazky rozneho druhu, vydieranie a pod veci..to by som mohla roman napisat..vyhrazal sa mi, ze posle mojim rodicom moje nahe fotky a ja uz nevladzem..psychicky ma depta..bola som uz aj hnusna, mila, chapava..vsetko som mu vysvetlovala..ale on ma svoj svet a nic nechape..co by ste robili na mojom mieste?..vravel, ze tie fotky vymazal..ale si myslim, ze ich stale ma a ked mu prepne bol by schopny ich poslat

fialôčka

nechcem vam sem do toho skakat,ale mohli by ste mat na nich aj maily, smsky, v ktorych vas obtazuje a vyhraza sa a policia by to stale povazovala len za obtazovanie a nic ine .. poznam to velmi dobre, riesim to uz rok .... a som v slepej ulicke, pretoze jemu nemozu nic ..takisto ako popisujete obe, mna dokonca prenasledoval aj na aute, vyckaval po nociach pred nasim domom ( a to bol len kamos, nic viac) s tym rozdielom, ze ja mam trosksu viac rokov ako vy ... dokonca sa mi nabural do vsetkych mailov, na vsetky stranky a najnovsie si na moje udaje urobil mailovu schranku a na vysku posiela profakom nezmyselne maily .... musela som si zmenit cislo, schranky, pracu, nechodila som kvoli nemu cvicit, radsej som sa nestratavala ani z kamaratmi, aby som nahodou niekoho neohrozila .. ale teda ja som to doma povedala .. nezavidim vam tuto situaciu ..pretoze je fakt neriesitelna

natusa42

sima ja si ta tiez pamatam ...
ano,riesila som to,v mojom fore,ktore som zalozila uz strasne davno,a aj ty si to myslim riesila...
tak sme to vyriesili uz,ze sme sa rozisli,ale ci nam to za to stalo ?neviem,vioem sice ,ze som ja spravila dobru vec,ze to bolo nutne,ze ...som musela proste,s takym clovekom som si uz nevedela predstavit buducnost,a vidim,ze aj ty ...v com si videla problem vo vztahu ty ?nechces ho uz spat ???a on akoze teraz co ?ta chce spat po tom vsetkom ?vies co ,mne pride ,ze niektori chlapi si totalni psychopati ,na nervy chori,lebo neuvazuju normalne,az sa normalne obávam,co vyvedu ...nenormalni...snazia sa udrzat vztah za kazdu cenu,aj ked nechapem preco :/je to krute ..
vysvetlovala som mu ,ze nie som s nim stastna,ze vztah s nim ma nici,ze nemozem pokracovat vt om sialenom vztahu,ze ma ten vztah zabil,znicil mi zivot,odobral mi sny a nadeje,a on vies co povedal ?ze .." to je len tvoje zdanie,milacik,chyba je v tebe nie vo mne " ...a potom sa s nim rozpravaj,ked je chory na nervy ...

ja to nechcem riesit pravne ..nemam nanho nic,lebo mne sa nvyhraza,ani nic ...a to,ze ma caka pred skolou,to nie je trestne :D:D takze nic nezmozem ja
ako to budeme riesit ?

sima888

natusa teba si trosku pamatam z tohto fora..sa mi zda, ze si riesila ci sa rozist ci nie..tak vidim aspon vysledok...keby sa mi takto nevyhrazal...je mi jedno co robi..by som ho ignorovala uplne...a preto, ze si myslim ze som skusila uz vsetky mozne cesty aby sme to vyriesili ako ludia...sa uz uchylujem k nejakym pravnym veciam..aj ked v podstate nic vyznamne nanho nemam

natusa42

sima ...tu ti ludia neporadia....

ja som v rovnakej situacii ako ty...:(:(zial ..

tiez som sa rozisla,a neda mi pokoj,stale ma vyhladava,je stalker proste,prenasleduje ma ,kam sa pohnem
vyckava ma zo skoly,vyckava ma pred domom,vola mi,pise mi,na nete mi vypisuje,neda mi pokoj,sice sa mi nevyhraza ako tebe,ale bohvie,k comu dojde ...rodicom to nemozem povedat,co sa deje ,to nejde im povedat ...
a policiu do toho angazovat enchcem,co ved mu aj tak len vyhrozia a nic ..by to bola len moja hanba..tiez som vselijako skusala nanho tiez som sa snazila miola,chapava,vysvetlovat a tak ,ale nepomohlo :(:(:( som v koncoch uplne ..a zrovna teraz ,v takejto situacii som pred maturami mam,cakam,ze sa psychicky uplne polozim...
sima,ak mas zaujem pokecat,mozeme

sima888

dakujem za prispevky...ander mohol by si mi viac vysvetlit ten obcianskopravny spor?..vobec nemam s takymi vecami skusenosti, aby som mala nejake rozumne argumenty, ktorym by uveril..ja som ho aj ignorovala...potom ma zacal cakat pri skole, pred internatom..otravuje uz aj ludi okolo mna...teraz zacal s tym, aby som sa s nim este vyspala a da mi pokoj...ale to su zase jeho nezmyselne podmienky, ktore nebudem plnit

fialôčka

skus ho ignorovat a uvidis, ci ho to po nejakom case prestane bavit ..samozrejme nemyslim den, dva, tyzden .. mozu to byt mesiace, moze to byt rok ... ja som si zazila cosi podobne, len s tym rozdielom, ze to nebol moj ex, ale proste kamos, ktory na mne neskutocne visel (visi?).. tak ci tak policiou si nepomozes aj keby si velmi chcela .. dali by mu len pokutu a co z toho???

ander

ser naňho, a inak proti takým veciam sa dá veľmi úspešne brániť v občianskoprávnom spore, keby to tak náhodou spravil a kľudne mu to môžeš dať aj vedieť že také veci plánuješ. po prehre by samozrejme trovy konania platil on

ander

ser naňho, a inak proti takým veciam sa dá veľmi úspešne brániť v občianskoprávnom spore, keby to tak náhodou spravil a kľudne mu to môžeš dať aj vedieť že také veci plánuješ. po prehre by samozrejme trovy konania platil on