obazovanie byvalym...

Príspevok v téme: obazovanie byvalym...
sima888

ahojte...mam problem s byvalym priatelom, ktory mi uz prerasta cez hlavu..boli sme spolu cca rok a pol..rozisli sme sa zaciatkom roka, resp. ja s nim..snazila som sa rozist co v najlepsom..a od rozchodu az doteraz som nemala den pokoja od neho..neustale vypisovanie, vyvolavanie..najprv to bolo o tom ako ma chce spat, potom same vyhrazky rozneho druhu, vydieranie a pod veci..to by som mohla roman napisat..vyhrazal sa mi, ze posle mojim rodicom moje nahe fotky a ja uz nevladzem..psychicky ma depta..bola som uz aj hnusna, mila, chapava..vsetko som mu vysvetlovala..ale on ma svoj svet a nic nechape..co by ste robili na mojom mieste?..vravel, ze tie fotky vymazal..ale si myslim, ze ich stale ma a ked mu prepne bol by schopny ich poslat

natusa42

fialocka kamosi a zrazu sa toto vyvrbilo ?to je iny psychos,preboha....to je už co za "srandu " ,je chory,mal by sa ale ist liecit na psychiatriu ....odporuc mu to

fialôčka

natusa, neviem,proste boli sme kamarati ale to je cele ..nic viac ..... a preco to robi? on osobne vyhlasil, lebo ho to bavi robit si zarty z ludi a takymto stylom sa zabava a kedze ma vela penazi, tak nevie co so sebou uz .... a to, ze napisal, ze on ma nechce, nuz zase len vyplod jeho chorej hlavy nic viac nic menej ... on je neuveritelny klamar, dokonca som zistila, ale neskutocne hovadiny si povymyslal na niektorych profakov .. ale aspon uz aj oni niektori vedia pravdu o nom ...

natusa42

J1111 a ako opacne ?opacne sa neda...ci ?uz som aj to dokonca skusala ..skusala som byt mila,vratila som sa k nemu ,nepomohlo ..este sa situacia zhorsila

natusa42

sima kolko si s nim chodila ? mame ?preboha ...moj byvaly ma dokonca cislo na mamu .:(:( lebo som s nim dlho chodila a doverovala mu,az neskor som zistila,ze je to psychopat a egoista :(:(

fialocka nerozumiem tomu,nehnevaj sa...akoze preco ti toto robí ????? to som stale nepochopila dobre..ze naco to rob a aky ma dovod ...nehnevaj sa,ale nerozumiem tomu celemu ...
to akoze co robi ?co je ohrdnuty milenec ?ci co ?alebo co si mu nejako niekedy ublizila,alebo co ?a co teda od teba chce ?ked ti nechce fyzicky ublizit ?

fialôčka

to s tym zahranicim ta zase uplne chapem, ja som vtedy chcela tiez niekam vypadnut,a le nemohla som .. mala som skusky v skole, pracu, a este aj jeden z rodicov mi vazne ochorel ..a este takyto nejaky debilko ti na nalade neprida .... ale tak zatial som to zvladla .. a uvidime ci bude dalej, ci sa bude cinit ..

fialôčka

natusa, ano "oslavila" som pred dvomi tyzdnami rok, co som zistila, ze sa mi vsade kam len mohol nabural ..vies co je najlepsie a najvacsi paradox?? je to moj spoluziak z vysky, ktoreho ci chcem ci nie stratavam aj tak .. sice len na skuskach, kedze on na prednasky nechodi ..ale aj tak .. dokonca on bol tak hlupy, ze sa tym pochvalil dalsej spoluziacke, co mi vyviedol ..cize toto je fakt na hlavu postavene a chore .. ked s ami to stalo, nevedela som co robit .. ver mi, len kedze som musela chodit aj do prace, stale som sa vsade obzerala, sem tam u mna totalna paranoja .. v noci som nespavala, ked som len zacula motor auta, hned som utekala z oknu sa pozriet, ci uz zase nie je pred nasim domom .. a v mailoch mi popisal, akym sposobom zabije mojho psa, a tak .. chory clovek .. dala som si urobit aj jeho posudok u psychologa (kamarata)a teda velmi zaujimave veci som sa dozvedela .. dokonca tento kamos mi povedal, aby som si neopovazila do skoly obliekat sukne alebo veci, ktore odhaluju moje casti tela .. lenze to uz som den predtym mala s nim skusku a mala som len trisko s normalnym vystrihom .. hned ma cakali dva "mile" maily od neho ... kazdu sobotu v skole mi nasa spolocna spoluziacka hovorila, ako on jej vola, pyta sa jej na mna, co ma oblecene, ako sa chovam a pod .. a on si stale na mna vymysla, ze ho niekde spominam, ze stale sklonujem jeho meno a pod ...ciste psycho naozaj .. naposledy mi napisal zase dva maily, aj to len preto, ze ma znova videl v skole s tym, ze on mi nehce fyzicky ublizit a ze ja mam pochopit, ze "on ma nechce" .. cisty goool
natusa ignorovat by si ho ale mala uplne,ja viem, ze by ti mozno urobil hanbu, ale to uz s takym clovekom,on sam je chory, len si to asi neuvedomuje, pozri ludia su rozni a zabudnu na to, co kto o tebe povedal ...

sima888

no ja mam pocit, ze zacal volat uz aj mojej mamine hoc neviem odkial ma cislo..asi si niekedy opisal..vola z clirka a zlozi stale..to je jeho styl...

natusa42

fialocka ..preboha,rok ta otravuje ?a to co je zac ?kamos ?a to co sa mu stalo?co je zalubeny,ci co ?prepána...normalne mi je ta luto :( ale ja som na tom podobne a tiez uz velmi dlhu dobu,nechce mi dat ani za toho otca pokoj :(
vobec...
ale ja nemam nanho nic ...ved on je ku mne ako anjel,najmisi ,najlepsi clovek pod slnkom z neho,ale uplne vazne,lebo je psychopat,mysli si,ze si ma milymi slovami opat ziska,alebo co ,chapes,cize kazda sms " milacik,ako sa mame ?co porabas,nejdeme skocit von?chybas mi ,lubim ta,laska " ....
preboha :(

neviem,co dalej robit...ignorovat sa neda uplne,nechcem si robit hanbu na ulici,a ja si nechcem zmenit cislo,ani nic ,ved prepana mam vela kontaktov na tom cisle,a teraz najma,kedze idem na vysku:(
i ked uz aj and tym som rozmyslala,ale to sa neda teraz ...chcem odist z republiky aspon na leto kdesi,ale neviem ,netusim,kam mam ist,lebo neviem ,nemam kam ist !!:(: (ale idem sa zblaznit,mavam depresie ,mam psychicke stavy kvoli nemu uz ,sa mi o nom stale sniva,neda mi zit ani dychat,idem sa utrapit,schudla som 5 kil,nespavam ...nedokazem sa na nic sustredit..to je starsne,ked vam niekto nechce dat pokoj ...a to neustale prezvananie a vyvolavanie !!:( by som zabila ....bože :( som v koncoch uplne

fialôčka

inak a to ignorovanie som myslela uuplne ignorovanie, neodpovedanie mu na maily, smsky, na nic .. ked si vas pristavi, tvarte sa, ze je vzduch ..tak som to robila a robim stale ja .... nenechajte sa vytocit nicim ..ani jeho recami ..mne sa tento tiez tolkokrat vyhrazal ..dokonca vraj ma nejake videa a vraj su aj na nete . dalej ze na mna podal trestne oznamenia za ohovaranie niekolkokrat ..a nic .... proste silne reci ... tak sa hlavne nebojte a nezlaknite takychto slov ..