fajka

hellfire

Takze ALEXIA, nestuduj ako to robia ine a neopic sa po nich skus to sama a najdi si svoj styl, ktory si budes dynamicky menit a prisposobovat prostrediu aj nalade. Ak by ma moja partnerka mala fajcit stale rovnako a monotonne asi by ma to moc nebavilo. Ked vsak do toho obcas prida brutalnost, alebo zase niekedy nevinnost, alebo podriadenost stale ho chyti inak a robi pritom blaznovstva tak to je proste to prave orechove :)) Aspon pre mna.

hellfire

Cica: tak ty musis byt riadna (vec na malovanie ploch). Ja som mal tiez niekolko partneriek, ale az ked som svoju terajsiu poriadne spoznal a zistil co vsetko si mozem dovolit a hlavne, kde a kedy a to iste ona o mne. Az potom to bolo fakt dobre milovanie. To predtym sa s tym nemoze rovnat. Nemysli si ze ak si vyfajcila 100 chlapom, tak si v tom proficka. Naucit sa mechanicky robit neaku vec vie aj opica, ale nechat ju robit riadenu vasnou a vzrusenim je ovela lepsie, krajsie aj hodnotnesie.

cica

a kazdy chlap to ma rad inak....aj ked ja to robim vsetkym rovnako idu z toho zosaliet...tak chlapci-ktory pojde dnes prvy....???? che

cica

zas radim detom???noooo zaujimave zalezi aj od pusy cajocky aj od muzovho bimbasa...ak je velky tak nech je nehybne lebo ked ti ho vrazi do mandli...tak ho bud zabijes alebo sa prekonas a budes pokracovat dalej...papat semeno???nic lepsie nepoznam...hmmmm dala by som si....che