Nadmerne vypadavanie vlasov

jankaJJJ

Ze cibulova voda:) Mne pomohol aktivator na vlasy z tejto stranky -odkaz odstránený- Aj mi to zastavilo vypadavanie a aj sa vlasy zahustili.

Rozália

Vlasy začnú vypadávať pri dlhom vysedávaní pri počítači. Pomôže kaktus vedľa monitora, pohltí zlú energiu.

alexandra1987

Ahoj. Mala som rovnaký problém, neskutočne mi začali padať vlasy...vyskúšala som kopu receptov starých materí, no bezvýsledne. Jeden pán, čo poznám mal začínajúcu plešinku, no všimla som si že mu po čase nejak začala miznúť a on mi povedal, že začal používať výživový doplnok Forcapil. Tak som si povedala, že prečo by to nemohlo pomôcť aj mne. A veru pomohlo, vlasy mi padajú podstatne menej a sú omoho zdravšie napriek tomu, že si ich každý deň žehlím.Tak ak by som ti mala niečo odporičiť, bol by to tento Forcapil. Kúpiš ho normálne v lekárni a myslím, že nebudeš ľutovať:)určite vyskúšaj:)

jarka 10.87

Rada ako neprísť o VLASY: Cibulova voda- do 7dcl pohára nakrájať 5cibul na drobno a zaliať rumom, tak aby bola celá cibula ponorená. Nechať vyluhovať na 2 týždne. Ja to mávam položené v kuchyni na chlebníku. Po dvoch týždnoch scediť a 2x denne vtierať do vlasov. Môžte si aj uvariť žihlavový čaj a zmiešať to 1:1 po 5ml. Po mesiaci a pol mi začali rásť nové vlasy. Fakt to zaberá.

Príčina padania vlasov môže byť oslabená imunita a kvasinková infekcia, lebo kvasinky berú vitamíny z tela.

terri..

Zájdi ku kožnej.ja som mala tiež s tým problém....ale kožná lekárka mi predpisala nejaké vitamíny skupiny B a priípravok Alpikort F...tak pomohlo mi to . Ale teraz ked už nemám je to znova to vypadávanie..a myslím, že stres tiež robí svoje..

jullie777

Ahojte, po 4 mesiacoch liecby na vypadavanie vlasov musim povedat, ze naozaj zabrala.Ked som si davnejsie umyvala vlasy, zbierala som z umyvadla chumace. Teraz pozbieram ledva 20 vlasov :) padaju o 80 percent menej , su zdravsie, nestiepia sa, mam ich dlhe ako nikdy predtym. Dermatologicka mi predpisala Alpicort ( len na predpis ) a teraz mam Neocapil ( volne predajny ) plus tabletky GS Eladen ale tie uz pomaly doberam a vytesujem sa z krasnych zdravych nepadajucich vlsov :)