Nadmerne vypadavanie vlasov

9titinka5

mne amitamin hair plus pomohol, davam si ho teraz dva krat rocne v kurach, predtym som vybrala dve davky donna hair a vobec nic, asi kazdemu zaberie nieco ine, treba poskusat

dlhovlaska

vypadavanie vlasov počas umyvania sa do uvahy brať nemá....vlasy maju nejake fazy: rast, stagnacia a vypadavanie... tak si teraz mozno vo faze vypadavania, kedy padaju stare vlasy...
použivaš vlasove vody? revavid treba brať dlhodobo , tie vyzivove doplnky neučinkuju po 3tabletkach...
skus si znovu kupiť revalid a ber prvy mesiac po jedle 2-2-2 tbl...
neskušala si?
ak nepouživaš kup si vlasovu vodu Dixi alebo od Alpa zihlavovu, lopuchovu alebo breza... pripadne striedať... a mo umyti vlasov do mokrej pokozky hlavy vmasirovať..

swistica

Simuska - teraz ide jesen, tak vlasy padaju prirodzene. Ja zvyknem na jar a na jesen uzivat Forcapil. Vraj pomaha i konsky sampon (odporucanie od kadernicky), no to som neskusala.

Simuska123

Ahojte, mám problém s nadmerným vypadávaním vlasov. Pri umývaní, česaní, proste stále mi veľmi padajú (chumáče vlasov) . Vlasy som si dlho žehlila, farbila, fénovala, no s týmito vecami som prestala už cca 2 roky dozadu. Brala som aj rôzne vitamíny: Revalid, AmitaminHairplus, Biosil a pod.
Nemám stres, neberiem antiku, nie som po pôrode. Mám 20 r.
Začala som sa už dávnejšie zdravšie stravovať. Pijem len čistú vodu. Jem veľa ovocia, zeleniny, orechy, obmedzila som sladké a vysmážané.
Kaderníčka mi nevedela poradiť.
Vlasy mám kučeravé, dosť suché(používam kokosový olej a aj olej na končeky) . Strihám si končeky pravidelne.
Neviem dôvod vypadávania a preto by som potrebovala radu, čo pomohlo Vám. Ďakujem.

koleno_r

Ved treba sa kuknut jake mozu byt priciny, nielen do seba pchat hocico. Tu je to vsetko pekne po lopate: imunita.online, kukni priciny, priznaky, liecba... mozno sa v tom niekde najdes a konecne sa ti podari sa s tym vysporiadat.

Krenko

popozeraj internet je tam toho docela dosť, ja osobne používammužský šampón nanogen, ten mi pomáha je dostupní v niektorých lekárňach alebo normálne na eshope www.nanogen.sk