Nadmerne vypadavanie vlasov

danus56

ahoj ja som taktiez mala tento isty problem a pomohol mi jedine revalid brala som aj panthenol biosil len b vitaminy potom zase len zinok a nic a bolo to naozaj v katastrofalnom stave v semptembri ked som si prehrabla vlasy padali mi po pramenoch a mala som ich vsade plna podlaha vana vankus vlasov... az po 3 mesacnej kure revalidom mi nevypadne ani vlas...pouzivam aj sampon a balzam od nich...je najlepsi....

petronela123

mne pomohli aj stale pomahaju vitaminy donnahair, su dobre proti vypadavaniu vlasov aj na zlepsenie hustoty vlasov, menej sa vlasy stiepia, ine vitaminy som neskusala s tymito som uplne spokojna

kika321

mne pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, vlasy mam hustejsie a rychlejsie rastu sa mi zda, neobsahuju laktozu ani lepok.

karin.ka

Tak u mňa forcapil vyhral na plnej čiare, lebo ho môžem brať aj keď kojím. Po pôrode mi začali nehorázne padať vlasy, tak som rýchlo nabehla na doplnok stravy.

lakutilka

Mne na vypadávanie pomohla donna, počas tehotenstva mi začali brutálne padať tak som si kúpila donnu a tá mi pomohla ešte keď som bola tehotná, vlasy mi prestali tak padať a zhustli mi.

elisabetha

Čaute, čo sa tej antikoncepcie týka, ja som ju brala veľmi dlho mala som z nej krásnu čistú pleť, husté silné vlasy, no akonáhle som vysadila antiku ze si od nej oddýchnem vlasy zmastneli, padali a padali bála som sa aj česať. Je to často hormonálne. Tak ak padajú pri tabletkách, zmente ich, povedzte ze máte vedľajšie účinky, predpíšu iné.

Čo sa prípravkov týka, pomáha biohar - kúpite v lekárni. Je bez chémie len čisté látky. Pekne kúra každý deň aspoň mesiac a je. Z revalidu ampúl som mala strašné lupiny, inak šampón a kondicionér odporúčam.

Tým čo padajú z ničoho nič fakt moc navštívte lekára, niečo asi nebude v poriadku.

Niekedy svoje urobí aj tvrdá voda. Ja niekedy preplachujem minerálkou po zmývaní. Vlasy naberú minerály.

Toľko moj názor a skúsenosti...