Úzkosť

agaven

AHOJTE JA SOM DVA DNI BEZ LIEKOV ALE TO ASI NEPOJDE DA SA TO ALE MNE TO NEJDE SOM VIC NERVOZ. BOLI HLAVA JA NEVIEM DUFAM ZE VAM JE DOBRE SKUSAM TO A SKUSAM CHCEM OSTAT LEN NA DOPLNKOCH ..AHOJTE

...simonka...

fidorka, tak ako tak citam, vsetci si myslia, ze ja som ta ista co ty.. aj v druhej teme, ktoru som zakladala o tom mojom lete, prv nez som napisala sem.. neviem preco, ved ani problem nie je ten isty, ja letim a mam z toho strach, mne srdce busi.. a tvoje problemy fidorka ako som citala su ine - prolaps ci selest, take nieco.. takze nechapem preco by sme mali byt tie iste, kazda riesi svoj problem.. v druhej teme mi uz dvaja napisali, ze som fidorka a nejaka terezka a pritom som pisala naozaj len pod nickom ...simonka... a navyse fidorka pise s interpunkciou a namiesto bodiek obcas pouziva ciarky, ja pisem inak.. nemam predsa dovod klamat..

...simonka...

tatiana26, letim s priatelom.. a dakujem, ze si mi napisala.. ked pocujem, ze nic sa nemoze stat a pod citim a lepsie.. snad to zvladnem.. rano si dam tabletku na ukludnenie + upokojujuci cajik, vezmem MP3, budem zut zuvacku a snad bude ok.. aj ked sa fakt desne bojim, ale vsetko raz musime prezit 1krat, tak si hovorim, takze snad mi to nieco da a budem lahsie zvladat situacie, ktoru su mne nezname.. a chcem sa opytat, ked sa mi tak rozbucha srdce, co by mi tak pomohlo, neviete? poznam jedno dychove cvicenie, mne fakt vobec nezabera, bo az horsie sa po nom citim.. take, ze sa ma do brucha dychat a potom na 3 sekundy zadrzat dych a tak.. neviem ci poznate.. a nic ine nepoznam..
a ja mam nick simonka, fidorka je naozaj nikto iny.. len keby nahodou..

fidorka

ahoj tatiana26....díky a ako sa zaregistrujem..?? vidíš,,zas niekto v mojom mene...len miesto a napísal e
neviem..prečo mi niekto chce ublížiť