Úzkosť

agaven

tani ano mala son ansilan a občas aj neurol ked mi bude naj naj najhoršie a moja mam swans a multiv. ide to len boli trošku hlava ako ale ja zabudam pit vela vody potom je mi dobre a nervozna som ale da sa to ovladat len ta bolest pei srdci no ta tam je ale slabá a občas skušam to tak som rada ked vydržim tak možem mat babenko inak nie pov.gynekolog mam dceru ale chcel. by som ešte jednu radost mat doma a tie na srdce by som mohla uživat lebo to beru aj deti s problem srdiečkom a davam si detsku davku tak moje dnes mi je dobre čakala som horšie no čakam neviem ako dlho su vo mne tie antidep. ale ja skušam všetko možno to nezvladnem ja neviem ahojko

tobi

Keituskaaaa, priatel sa pytal na zapisnik, a nevedel o aky film ide..prosiim ta napis kto tam hra...mozno niekde inde bude..

misiak

aj ja som velmi rad ze som tu spoznal kopec dobrych ludi.
ta uzkost je naozaj na nieco dobra :)
vsetci budu radi ked pride novy prispievatel.
tesime sa ked pride niekto dalsi a podeli sa zo skusenostami.
tak sa dobre vyspinkaj.
pa

misiak

keituska urcite sa to podari.mozes ist von,alebo si dat neurol alebo nieco podobne.alebo sa nic nestane a meeting dopadne super a budes mat za sebou krasny dnik.
som rad ze to takto beries.
dobru nocku

Keituskaaaa

To su dobre slova..budem sa snazit zmenit scenar,poviem si,ze aj keby to bol horor predsa mozem ujst von kedykolvek..budu si mysliet ze som divna ale co uz..ale naozaj sa chcem tomu postavit..snad sa mi to podari Dakujem ti

misiak

keituska to je zlate.tak to neber ako horor ale ako romantiku :) preco si nepovies ze to nebude horor?
jednoducho zmen scenar.
strach ti o stazuje.vies o tom ze vsetko sa da vyvolat ked to chces?

Keituskaaaa

MISIAK asi by ma slak trafil,ja budem mat horor nazivo v utorok ked mam meeting 3hodiny v miestnosti kde sa mi to raz stalo..no co uz ani nemusim stahovat z netu ;)