Úzkosť

monik9

uz som si to nasla je to vlastne zapal pluc....
dobre ludkovia koncim tu na dneska este mam jedno stretnutie na druhom konci mesta.....

monik9

ozaj neviete co je to pneumonia?? snad som to dobre napisala,v nedelu mi kamaratka spominala ze priatelov otec to ma a ze ona nechce vyzerat hlupo tak sa nespytala ze co to je...

monik9

tati ja neviem od kial pochadzas zo slovenska,co sa tyka prace no je to o drzku,neviem co si vyucena,v zavodoch prepustaju ale zavisi od regionu...ja som bola 3 roky v Ba ale poviem ti ze to mesto nebolo pre mna,Nitra sa mi pacila.

monik9

tati aj ja zijem v zahranici ale s umyslom tu aj zostat aj ked clovek mieni a zivot meni...
mna tiez stale nieco prenasleduje ci uz zuriaci pes alebo nejaky clovek.....rano sa budim mokra,opuchnute oci atd...
nie vzdy sa mi sniva ale tak 2 krat do tyzdna,fuj fuj....
myslim ze je to spojene s tou uzkostou,snad aj to pominie.....

tati

monik9,ja som na tom podobne s tymi snami.prenasleduje me jeden a ten isty sen dokola.vraj opakujuci sen sa ti snazi nieco povedat,ale ja ten moj musim ignorovat,pretoze sa domov vratit este nemozem:-(

monik9

no a este mi neda napisat ze este 2 mesiace budem brat lieky a potom vysadime,teda podla priebehu tych dvoch mesiacov,berie z vas niekto len 50mg ad-cok za den??
inak mam nejake nocne mory,strasne zle sny,neviem cim to moze byt,inak som ok.
a uz som napisala asi tak vsetko

monik9

no a dneska som bola nejaka odvazna a opytala som sa ze ako to je s ad-ckami a alkoholom,psychiater kukol namna ze ako to myslim a ja ze presne tak jak to hovorim....tak povedal ze pokial ide dva pohare vina alebo stanprdliky tvrdeho tak to nie je problem,ale moc nedoporucuje len to vino kludne aj kazdy vecer nie vsak viac ako dva deci...co sa tyka tehotenstva to nie je tiez problem len do troch mesiacov sa upravuju lieky a nasledne po porode-hrozy poporodna depresia ale vo viacerych pripadoch skor zlepsenie stavu az vymyznutie atakov

monik9

tani na bolest hlavy si daj vela vitaminu c,kludne aj 5 tabletiek
No dneska mam konecne uz vyjadrenie od psychiatra ze nemam ziadnu depresiu ani nic podobne,maniu atd....ta moja doktorka je horsia jak gestapo,hadam jej to uz bude teraz stacit,na urade povedali ze to nie je problem ale moja doktorka je iny pripad
neviem ci sa nebudeme stahovat,ja viem teraz nedavno sme sa stahovali ale mame vybornu ponuku a hlavne by sme mesacne usetrili cca 13 000sk,eura este neovladam.No to je uz na zamyslenie.....

tati

dobre ranko!pocasie sa zblaznilo!v irsku snezi!!!kachita,ja som mala vikend uzasny,ale v pondelok ma to chytilo necakane znovu.mozno mas pravdu tani,ze to suvisi s tym snom.vzdy ked si nan spomeniem citim akusi neistotu.

tatiana26

Moja veď ja cvičím, aj keď je fakt, že teraz tri dni čo som chorá, tak nič... už to aj cítim, žeby som chcela cvičiť, len som taká nevládna... mne v tej hlave tak puká, to mám asi dutiny... chvíľami ako nožom keby mi tam niekto dieru vŕtal...no nič, musíme vydržať, ideme ďalej... my konkrétne veterinárovi :)