Úzkosť

monik9

caute,dosla som z prace,kurnik taka hmla a skoro do nas vrazil nejaky debko jak som sa zlakla...
kocky s ad-cka mi sa nesmu brat lieky na baze brufenu to vazne,takze ibalgin nie nie!!!!!!!!!!!
inak dneska som bola na ARE,ako len pracovne,obhliadka podlahy,ale dokola tam nosili ludi,no mne bolo vsetko,ten smrad a tí ludia no to bolo moc na mna.....
a tuto noc sa mi nesnivalo
inak ten muz co umrel ma mrzi aj moj oco umrel taky mlady....

tati

ahojte!ja si myslim,ze by sme sa vsetci povinne mali ist rozveselit na temu 'nosite tangace'...ved takyto zavazny problem treba co najskor poriesit!:-)

sunie

milos ako sa to vezme, urcite su veci ktore vieme ale aj nevieme ovplyvnit.
nemozes vediet ako budes reagovat ked sa tebe stane nejaka osobna tragedia, napr. vazne ochories, by ti umrel blizky clovek dieta, rodic atd. mozno si myslis ze si silny ale aj tak to nemusis nakoniec zvladnut. sportove oblecenie v tom pripade mozes rovno vyhodit :)

sunie

ahojte, ja som sa prave po dlhej dobe kvalitne vyrevala. dnes som mala priserny den v praci,do toho mam rodin. a zdrav.problemy...dost ma to vsetko vycerpava a trapi. myslim ze ma zase zacina pomalinky chytat aj depresia + vkuse mi je zle od zaludka. najhorsie je ked zacnem rozmyslat nad roznymi vecami co ma stvu, nakopi sa to a to je koniec. ale trosku sa mi ulavilo aj ked problemy som tym nevyriesila aspon sa mi vyplavili tie najhorisie emocie. potom som si povedala ze milion ludi na svete sa ma este horsie ako ja teraz a snazim sa pozbierat.
je pravda ze taka zla doba este nebola, mozno hosp.kriza v 30tych rokoch ale to zas ludia nemali nervy z inych veci co nam priniesla moderna doba.

agaven

ahojte no ano mna s dcerou tiež autom skoro jejden blbec sejmul a to dceru kde hladel ma aj zrkadlo a to cuval a dceru tahala skoro spod auta lebo buchol do nej a reflex ja tahala keby nie je pod kolesom ale aj doktor no chripka bože kašlu na to a za čo študovali dnes a opýtam a oni čo a to odkial viete ano no mam internet nevieme ani na čo všetko mame narok jeden mal problen s chrbticou bol u dokt. posudkovej a bere peniaze zo socialneho a druhý ma tiež probl. s chrbticou a na dochodok ho nedaju musí do 60 pekne pracovat no a nepovedia s čím mem narok aby som aspon niečo poberala a nepovedia to by dostaval každý ale ja sa neciti až tak hrozne a 4 hodiny odpracujem zatial čakam zase mam čakat do marca niečo v skole nejaka praca možno by sa tam našla povedali no mi sme tu aj budeme aj ked raz tak raz tak ale čo už mne kamarat. dnes povedala ma 7 ročnu dceru 3 ročného chlapca a že bude mat dalšie babenko no a čo bývaju v podnajme no a čo babka pomaha a čo je to radost možno aj ja ostanem tehotna možno ta pliaga pojde preč a mozog zamestnam prat žehlit atd,, a nebudem mysliet no pride mi zle alebo nie no trafena hlava a srdce k tomu no dnes som bola na ortopedii dal ma na rehabilit. s tou petou a potom na ožarovanie do žiliny tu prši no dobre moje majte sa pekne dnes nič nemam upratala som aj prach nemam aj oprala no len relaxovat ahojko

kachitaa

ahojte, to s tym bratom kamaratky mi je velmi luto, zda sa mi to strasne ze v dnesnej dobe niekto zomrie na chripku, naozaj to nechapem.
dnes je fakt zla doba, teoreticky sa treba uspokojit s malom a zit nez sa niekde plasit. ale ako najst sposob ziskat aj to malo?? aj tie vztahy uz nie su ako boli. a potom sa nam vsetko nejako ruca.
ja som dnes bola so setrou u psychiatricky a mam taky dobry pocit lebo aj ona je spokojna a bude sa citit lepsie. verim tomu. sledovala som ludi, kym som bola v cakarni. malokto sa citil dobre aj ked si sli len po recept.
chyta ma akosi unava. drzte sa vsetci a nepodcenujte ziadne choroby, vy ste prvoradi.

adka 2001

Toninka a ja som pocula ze zeny kym maju menzes tak su menej ohrozene .je to smutne ze mlady umieraju,to je vsetko ten uponahlany svet prave sme sa o tom s kamoskou rozpravali.Volakedy to takto nebolo ludia robili na poliach ale si pritom aj oddychli .A co mi od rana zhon stres zadelit peniaze aby aj zostalo nasi chlapi nevedia ako im rastu deti lebo musia ist von robit.Tak sa aninecudujem ale len jedno ti poviem NIKDY neprezit svoje deti len to si najviac zelam.

toninka

čavte všetci, mne je tiež na nič, hlava ma bolí jak blázon už vyše týždňa, teraz ešte chodím na masáže, tak som celá ubolená, minulý týždeň tu zomrel jeden ml.chlpaec 23-ročný na infarkt-povedzte, aké je to smutné, aj mne je z toho blbo, a ešte k tomu neviem ako vy, ale ja sa cítim blbo, keďže aj mňa často bolí srdce, baby počuli ste, že ženy sú vraj pokiaľ majú menštruáciu chránené??? myslíte, že je to pravda? ja myslím, že asi ani nie

tobi

TANI a to mozem ibalgin ak beriem cipralex? ja som si stale myslela,ze ibalgin nemozem a takto trpim uz tyzden..som si dala len paralen a to mi vobec nezabera...drzim Vam palce,nech to zvladnete tym autobusom...ja si asi porelaxujem, lebo dnes citim srdce az v krku...prosim ta TANI, brala si niekedy homeopatika?