Úzkosť

katkaxxx

ahojte, chcela by som sa spytat - asi Tani, ona je taka odbornicka :P - potrebovala by som zistit kde sa da zohnat SJW - saint johns worth.. mamina je na tom opat trochu horsie a spominala som jej toto ze je to prirodne, tak mozno by jej to pomohlo, len neviem kde to zohnat.. dakujem.
ja sa mam inak fajn az na vcerajsok - stala sa mi jedna neprijemna vec, len sa mi teraz nechce o tom pisat, caka ma este vela prace do skoly :(( majte sa fajn a pokojnu a dobru noc! :)

tatiana26

Kachita a ty máš také pekné príspevky, vidno, že ti je lepšie, teším sa s tebou :)

Ten štvrtok, resp. ten tvoj príchod ešte preberieme na facebooku :)

tatiana26

Matoo to je individuálne, či úplne vymizne... ja keď som brala AD predtým, tak som mala s dereálkami úplný pokoj... občas také malé, slabé, bezvýznamné, ale inak to bolo v kľude...

Skúšal si niečo iné? Ja neviem, homeopatiká alebo čo... fakt by som ti rada poradila, ale neviem si s ňou poradiť ani ja :)

tatiana26

Ahojky, tak som si skúšala prečítať všetko, čo ste popísali, ale nedá sa to naraz absorbovať :) Páčia sa mi príspevky Silviep, zdá sa, že na tom dosť makáš...

Ja mám dereálky každý deň, ale nerozpitvávam to, nemyslím na ne, okamžite ako si to uvedomím to pustím z hlavy a idem ďalej akoby sa nič nestalo, akoby žiadna nebola... celkom sa mi darí, si myslím..

a všimla som si v poslednej dobe, že akonáhle som hladná a nenajem sa, tak sa začnem triasť, úplne otrasné vnútorné trasenie a stupňuje sa to do úzkosti... potom sa najem a dám si magnézium a je to preč... toto niekto z vás pozná? lebo to je u mňa novinka, trochu ma to zaskočilo, hlavne teda preto, lebo medzi mojimi informáciami je aj taká, že takéto to s tým jedlom majú cukrovkári... ech... :)

Mattoo

Ahojte. Ja mma depersonalizaciu a deralizaciu uz zopar mesiacov. Neviete niekto nieco co na to pomaha alebo ci brani AD uplne vymizne?? Velmi pekne dakujem:)

Mattoo

Ahojte. Ja mma depersonalizaciu a deralizaciu uz zopar mesiacov. Neviete niekto nieco co na to pomaha alebo ci brani AD uplne vymizne?? Velmi pekne dakujem:)

Inari

ahojte, aj ja nieco pridam:) Milos toto ani necitaj
dnes ma od rana trocha trasie. lava ruka najma a tak nejako v sanke, akoby mi mierne drkotali zuby. plus mam tlaky v hlave. stava sa vam to niekedy? lebo uz som zas vyplasena. vcera vecer to zacalo, bola som cely den vonku, nepila vela, tak som myslela ze som len vycerpana..triasli sa mi nohy a strasne ma bolela hlava. ale dnes je to od rana.. mozno som napata lebo zajtra idem zas do roboty, neviem.

Kachita

Milos, co to je za film?
Znie to zaujimavo :)

Ak si uz znizujes davku, tak zrejme uz sa tahas vonku :) Len maj na pamati stale tvoje nove zakony bytia, lebo lahko sa cloveku sklzne do tych predoslych. Aspon mne sa to tak stalo :)
Mna teraz vo stvrtok caka let :( Aj sa bojim, aj sa nebojim. Je to taka moja skuska :)

luuca

tobi ako dlho ho berieš ten cipralex... ja som ho brala pred tým rok a hovorím si že ho vysadím ale nemala som to robiť lebo sa mi to opäť vratilo... takže som naspäť v tom... beriem ho teraz 6 mesiac...a už tretí deň sa cítim fakt blbo...

luuca

luci ja to poznám som na tom rovnako ja tiež radšej nejdem nikam ked nemusím.... priateľa som kvoli tomu stratila tak čo ti poviem