Úzkosť

tatiana26

MONIKA nie si na facebooku? Alebo nechám ti tu mail, rada by som pokecala s tebou viac, tu sa to nedá... tatiana_f@centrum.sk

monika99

ahoj tani...
kukam ze uz sem nikto nechodi,zeby boli vsetci zdraví??? to by som nam priala...
Zobrala som dve decka k moru,povodne po navrate z dovolenky som mala podavat ziadost o Mariannu ale kedze momentalne nemam pracu tak to musim odlozit az tu pracu budem mat a az budem po skusobnej dobe...s tym nic nenarobim bohuzial nie som ich obcianka tak maju prisnejsie poziadavky....
inak mna pliaga uzkost drzala celu dovolenku,kazducky den ale vydrzala som to......na buduci rok chceme ist pozriet na Ibizu,snad nezostanem nezamestnana.....
pozeram aj dajake brigady ale bieda je to tento rok....
pozeram aj lacnejsi prenajom,teraz platime 25tis.sk teda uz mate eura ale nechce sa mi to preratavat....

tatiana26

No párada...a brávaš si tie isté deti stále, či podľa čoho si vyberáte?

Ja chodím do roboty, teraz som bola týždeň na dovolenke a dva týždne na péenke, ale poviem ti, že posledné týždne to nie je dobré...fakt sa cítim zle...ono ataky už nemávam, tie mi našťastie vymizli, resp. viem s nimi výborne pracovať, ale ja to mám proste tak, že mi je zle v takých etapách...niekoľko týždňov dokonca...v marci a apríli mi bolo fasa, som už myslela, že najhoršie je za mnou...potom sa to pomaličky začalo vracať...

všimla som si ale, že keĎ chodím do práce a vstávam pravidelne o 6, tak je mi lepšie...a prestala som cvičiť pravidelne, to mi asi tiež neprospieva...

monika99

ozaj bola sme na dovolenke s dvoma detmi z decaku,bolo super
ziadost do pestunskej mi prekazila strata prace,podmienkou je byt zamestnana aspon 3 mesiace

monika99

Ahoj Tani.
Moj havko sa ma dobre,bol cez leto v hoteli pre psy a mal sa tam superlebo tam boli okolo neho same slecny-5 suciek,tak sa mal ako paša,akurat ze nechce v noci spat a uz mi to lezie na nervy,snad sa umudry asi sa feny teraz haraju.....
Co sa prace tyka tak vies ako to chodi,nepohodla som sa so sefom a dostala som padaka.....teraz som si podala ziadost do jednej spolocnosti,hladaju riaditelku tak to skusim...v pondelok mam pohovor,aspon ze zivotopis ich zaujal aj to je uz nieco....
podala som si zopar ziadosti,teraz su prazniny takze prace je malo ale snad nieco najdem do septembra,nieco mam ale to nie to co by som chcela.....
choroba-no ako kedy,raz je fajn a raz ma to drzi a drzi aj cely tyzden dokola.....uz nechodim ani k psychiatrovi-vykaslala som sa na to,moja chyba....raz nad tou pliagou aj tak zvitazim.....
a co ty,pracujes???dovolenka bola??

silvinciatko

aha ano prepacte, bratislava...
ja som prave chcela nejakeho overeneho, takeho, co uz niekto skusil ze je dobry...

tatiana26

Silvinčiatko, tak hlavne nevieme odkiaľ si...nájdi si aj na nete zoznam psychoterapeutov a vyber si zo svojho mesta...zavolaj mu a spýtaj sa ako sa k nemu dá dostať, či sa u neho platí a čo potrebuješ...

tatiana26

MONIKA ahoj moja :-)
kurník, tak nedá ti pokoj mrcha hnusná? Ani mne...čo už, asi s ňou musíme žiť, ale neprestávať sa snažiť nad ňou víťaziť...
Havinko sa má dobre, je rozkošný a dodáva mi energiu a silu...vždy ráno, keĎ ho vidím ako sa teší, tak mám lepšiu náladu...

A prečo ťa vyhodili? (sviniari :-))

A tvoj havo čo? A hlavne detičky... píš, píš, píš