Kvapky na rast mihalníc

Lejka87

Pouzivam REALASH uz cez 2 mesiace a konecne nieco co funguje.vraj aj ricinovy olej je dobry.vyskusam ked mi dojde flasticka

Leille

Gigalash používam poctivo 7 týždňov a nic a každú recenziu na FB poctivo vymazavaju a zablokujú užívateľa, ktorý je nespokojný, super reklama, krasny den vsetkym, takze ja NEOPORUCAM

Leile

Používam gigalash poctivo 6 týždňov a žiaden zázrak a zaujímavé, ze vsetky zle recenzie záhadne hned zmiznú z FB

Indora

Ja tiez pouzivam Gigalash, ale ja som s nim dost spokojna zatial. Mam ho uz dva mesiace a rozdiel je naozaj viditelny. Prvy tizden nic moc a potom sa postupne zacali mihalnice predlzovat a tmavnut. Mozno ze to na niektorych ludi funguje dobre a na inych horšie. Tak to asi chodi. Ja som napriklad skusala aj Hairplus a bolo to sklamanie. Vyskuaj nieco ine, mozno budes mat stastie a mozno ani nie. Mozno na teba tieto veci proste nefunguju.

BaškaC

Ahojte, ja používam gigalash a musím povedať, že dlho ma nič tak nesklamalo ako toto sérum... Používam ho už skoro mesiac.. Presne podľa návodu, dokonca si prikladám na oči na niekoľko minút teplý uterák, ako to bolo odporúčané v návode na použitie.. Neviem ako vznikajú tie fotky "Pred" a "Po", lebo moje riasy sú rovnako riedke a rovnako krátke.. Pozerala som na stránke, či niekde nie je záruka vrátenia peňazi a bohužiaľ som nič nenašla... Čiže mojich 35€ s poštovným mi už nikto nevráti.. Radšej som si za to mohla kúpiť kvalitnú špirálu...