Neodbytný

Príspevok v téme: Neodbytný
Naďa

Ahoj, chcela by som poradiť, čo mám robiť, keď mám necelý rok priateľa, s ktorým nechcem byť minimálne 6 mesiacov, no on si to nedá nijako vysvetliť... nepomáhajú dobré slová, zlé, ignorovanie, nič.... stále niečo sľubuje a ja sa k nemu vrátim len preto, aby som už mala od neho pokoj na ten určitý čas... viem, asi som hlúpa, ale tá situácia sa musí zažiť
niekedy sa správa ako keby nebol pri zmysloch a vtedy sa ho aj bojím

winki

a co takto zobrat jednu naj kamosku, alebo mamu a chodte aspon na 2 tyzdne prec na dovolenku, nech on nevie kam.
A rodicia nepomozu? Moj otec by napríklad už dávno z neho aj poslednú túžbu ma znovu vidieť vytriasol :D

3nttt

a neskusali ste nejakych kamosov (najlepsie aspon 10 naraz) aby sa trosku povyhrazali?viem ze to je hnusne ale v tejto situacii by som bola uplne bezcharakterna.

natusa42

3ntt ja stale cakam,ako blba,uz polroka ..vlastne od leta ...skoro tristvrte roka,ze si najde inu,normalne sa modlim za to,alebo aby ho to so mnou omrzelo,lenze jeho to neomrza :( uz od leta,on je este do mna viac zamilovany :(:(
modlím sa,aby ho to prešlo raz ..lebo ja mám úplne ,ale úplne zbytočné sa rozchádzať s ním,kedže ho tu mám pred dverami hned o hodinu ..ani to nie ....a nie je to také ľahké ako si tu všetci predstavujú,že zmeniť číslo a tak -býva odo mna 15 minút ...pozná celú moju rodinu,kamosšky všetko ...mne aj keby som sa odsťahovala na druhý koniec republik,y,tak tam dokluše za mnou,to je ten problém..a netuším,akým spôsobom sa ho mám " zbaviť " ...skúšaLA SOM všeličo,ako aj zakladateľka..igbnoráciu,po drobrom,po zlom,všetko ...skúšala som finty typu " urobím niečo ja blbé,nech ma nechá " ..HOUBY !! povedal mi "láska moja,dúfam,že sa to už viac nestane,lubim ža ,som ochotný všetko ti odpustiť " ...no chápete ?on je na mne chorobne naviazaný,až sa tiež niekedy bojím a zo strachu som s ním ešte stále ..a čakám na "spasenie " ..ked som s ním vo vzťahu a tvárim sa akože je všetko OK,tak je ten najlepší chlapec pod slnkom,ktorého mi všetci závidia ....:( a v tom je ten problém..a neviem proste ako z tejto situácie celej vybrdnúť ..

ale winki má tiež trošku pravdu,v tom čo píše ...možno som nanho aj ja naviazaná a závislá na nom ako na osobe,kedže mi bol najlšpeím priateľom ,najbližším človeom a vôbec prvou láskou ...a nedokážem sa podvedome "zbaviť " a opustiť ..aj ked som bola už veľakrát peven rozhodnutá nechať ho -nedokážem to ...lebo ma k nemu stále niečo podvedome ťahá,aj ked nechcem,aby ťahalo ..aj ked viem,že to nemá význam...nechápem,čo to je

winki

Podľa mňa týmto babám to, ale tiež z určitej stránky vyhovuje. Snažia sa ich zbaviť no predsa len tam majú tú istotu, že tu stále bude pre nich. Neviete si predstaviť život bez nich, priznajte si to.

Lebo inak to neni tak ťažké, neotvárať, ignorovať, zmeniť číslo, vymzzať a blokovať na nete...ak uz príde k fyzickému obmedzovaniu tak samozrejme polícia.

3nttt

natusa42 ja chapem ze to mas uplne na hovno. ale co dalej?snad necakas ze si to rozmysli on.a ako pises nechces s nim ziadnu buducnost ani nic.ale toto ku tomu len speje.

0vecka

neverim ze sa toto naozaj stalo.... podla mna vymyslene... nieje nic jednoduchsie ako zavolat policiu ... ale nehovoril by som ze ho nepoznam mozes povedat ze je to tvoj byvaly aby ho len postrasili....

natusa42

Nada presne tak ..oni sú spokojní ,že sme s nimi,im nezáleží na nás ,aj ked tvrdia,že nás milujú,oni to majú trošku v hlave popletené,proste chcú nás mať za akúkoľvek cenu a nechcp nám dať pokoj ..aj ja som mu stokrát povedala,že ja ho už nechcem ,že proste si s ním neviem predstaviť manželstvo a pod ,ale on je neodbytný ,a STALE ..dvakrát som sa s ním rozišla ,a to by som povedala,že ešte viac zhoršilo situáciu poriadne ,ako ju polepšilo ...

3ntt nevieme a bojím sa to ukončiť,vlastne ukončenie je zbytočné v našom prípad,elebo ONI nám nedajú proste nedajú pokoj,oni súp na nás chorobne naviazní ...to proste existujú takí psycho chlapi ...

3nttt

vidis a uz len to by ma hnalo k ukonceniu nech to stoji co to stoji.ved to je chore.im uz ani nezalezi na vas ale na tom niekoho riadit.viem ze to bude dlho dlho trvat kym sa odputas ale radsej zacat hned.

Naďa

Oni sú spokojní, že vôbec sme s nimi, hoci to takisto nechápem a snažím sa to mnohokrát zdôrazňovať, že či mu taký vzťah vyhovuje.
Neboj sa, nebudem si nič vymieňať, len nejaké rady ;-)

tpch1

uz su vase rady zbytocne, teraz si budu mailovat a hrdo porovnavat, kto z tych debilov ich obmedzuje viac a budu hrde, ako ked mamicky si porovnavaju schopnosti svojich deti :-D