Herpes na perách

dodorka

masticka herpesin - manzelovy okamzite zastavi sirenie hepresu, ak si ju nanesie do hodiny - dvoch od vzniku za 2-3 dni ma ho uplne prec :)
myslim ale ze je to vsetko individualne a na kazdeho bude zaberat vsetko trosku inak, ale skusajte :)

anett474

caute,,od malicka sa mi robia herpesy...newiem preco..skoro nikdy som nebola chora...vyskusala som uz vsetko mozne ako sa ich zbavit..ale nepodrailo s ami to...chcela som sa spytat...ak sa mi urobi herpes...mozem ho prepichnut a dat na to alkohol?..aleBo amm to nechat radcej tak...co mam urobit aby s ami herpes neurobil?..prosim odpiste mi

vanes2611

joj boze psravil sa mi herpes co s tyym??dne sakurat dne s a nechce,m mat prosim ked ze nuiekto we co nato tak napiste na nick vanes2611...

laana

prosim mohli by ste mi niekto poradit mala som herpes vyliecil sa mi ale zostala mi na perach cervena jazva uz v minulosti sa mi to stalo a mam jazvu na perach az dodnes nechcem mat dalsiu prosiiiim.....:(

Ivka 1

Veľmi dobre pomáha aplikovať na postihnuté miesto aloe First a potom natrieť tyčinkou z aloe alebo nám pomáha aj zubný gél s vysokým obsahom aloe a propolisu. Najlepšie začať s aplikáciou už pri prvých príznakoch.