Herpes na perách

kaja

Skutocne overeny aj ked nechutne vyzerajuci je tento recept:postihnute miesto potriet usnym mazom Pri velkom herepese staci potriet okraje.

broňa

mne sa v minulosti robievali herpesy na ústach takmer každý mesiac! Bola som z toho zúfalá.Potom mi niekto poradil natierať si pery zinkovou masťou. Robila som to 2 týždne každý večer a prvý herpes sa mi spravil po 1,5 roku!
Odvtedy ho mám tak raz za 2 roky.
Dopĺňaj zinok!!

adella

Rupia:V zaciatkoch pomahaju vysoke davky vitaminov z B skupiny...Vyborne zabera liek ISOPRINOSINE-5*3 tablety denne,po ustupe asi 1-2 tyzdne po 1*1.Je dobre doma pestovat Aloe Vera-kaktus,odstipovat z listu a natierat si postihnute miesto,do 2-3 hodin sa vytvori chrasticka,obcas ako prva pomoc pomaha stava z cibulky,ale je to individualne...pozor,moze sa to dostat do oci a do ostatnych sliznic,nevylucujuc posvu...Zelam vela trpezlivosti...

Rupia

dakujem vam velmi pekne! herpes mam tak 2x do roka ale ked ma to chyti je to fakt hroza ani z domu nos nevystrcim mam to dost skarede... a zubna pasta to len vystipe..to si nedavam.dakujem este raz!

bebbinka

ahojko...mne tiez zovirax nepomaha...hlavne nikdy nemaj suche usta....ten hojivy zazrak aj cajovnikovy olej z oriflame je fakt super....mne jednoznacne pomaha....To vajicko mam stale zo sebou...a este nejake vitaminy a bude okis :) PS:pocula som ze zubna pasta nieje dobra lebo prilis vysusuje, potom to praskne a este viac sa rozsiri...ale tatino ju pouziva...:) papa

ivka

Na herpesy mi jednoznačne pomáha Zovirax, je síce drahý, ale jednoznačne odvtedy, čo ho užívam, neviem, čo herpesy sú. Musím si ho dať ale hned, ked začne páliť pokožka, pokým ešte nie je urobený pľuzgier. Spočiatku som ho nosila v kabelke, lebo ked sa mi začal robiť po ceste do práce, tak do večera, pokým som prišla domov, tak už som nemala šancu, pľuzgier bol ako hrach. Treba to vyskúšať, apropo: paradoxne: manžel má herpesy tiež, ale jemu nepomáha, je to teda individuálne.Ivka

damaxy

ja si davam herpesin,cajovnikovz olej a na chrasticky z oriflame tender care,v takom malom ruz,.vajicku,potom mi tie chrasticky zmaknu a nekrvacaju.