Herpes na perách

jan

vzdy si herpes liecim takto:rozdrvim tabletku acilpyrinu nakvapkam citron.stavu a natrem vecer herpes.do rana usupi a o par dni sa uplne strati

RNG

Herpes sa da potlacit pri prvom priznaku e4lektroforezou striebra do pery.dat striebornu mincu na + kontakt 1.5 voltovej baterie. minus pripoj na vacsi kovovy predmet(napr lyzicka a daj si ju pod pazuchu.
Striebro drz na zacinajucej sa opuchline niekolkokrat denne 5 minut. Do da do tela dost striebornych ionov lokalne, aby to znicilo lokalne virusy.
Inac je viacero antiviralnych prirodzenych prostriedkov, spomenul som viacere v predoslych prispevkoch.
Antiviralna je aj koloidna a ionicka strieborna voda.

sorayaa1

Stala sa mi strasna vec asi pred tyzdnom som sa fajne spalila na slnku a o 3 dni sa mi mna ustach vyhodili plno herpesov nic mi poriadne nezabera a usta mam velmi opuchnute. Dala som si na to acidofilne mlieko a trochu mi to pomohlo.Neviem nemal z vas niekto nico take podobne a ako ste to liecili vopred dakujem

giovana

Určite na herpes pomáha riboflavín - je to vlastne B vitamín. Ja ho mám stále doma a keď zacítim len pálenie, už si ho dám.Určite je účinný.Tiež je celkom dobré si dať na pusu sojovú omáčku /dáva sa do pokrmov/pri príprave jedál.Fakt účinné!!!!!!