Bechterev, či ankylozujúca spondylitída

Príspevok v téme: Bechterev, či ankylozujúca spondylitída
jožka

Už 25 rokov sa liečim na reumatoidnú artritídu a teraz naraz mal jeden primár odvahu napísť Dg. Morb. Bechterev, čiže chronický zápal klbov, hlavne chrbtice. Už som si všeličo k tomu naštudoval, no chcú ma poslať do invalidného dôchodku. Ak by to bola pravda, chcem tak ako v Čechách založiť Klub Becheterevikov. Prosím všetkých, ktorí o tom niečo vedia viac, aby sa podelili so svojimi problémami, skúsenosťami a ak majú záujem byť v Klube Bechterevikov, môžu mi napísať. Keď nás bude aspoň 10, založéme si www.stránky pre vzájomnú informovanosť... Ďakujem za pozornosť

miša

prosím ,napíš čo je nové? diagnostikovali mi to isté a myslím že mi nevie nikto pomôcť.ak to bolí beriem flugalín.Sú aj dobre dní bez bolesti ,ale tých je málo. Nechce sa mi žiť.mám 40r.Ďakujem.

jožka

Nuž, už som skúšal všetko možné aj nemožné, bol som 6 krát v kúpeľoch a lieky všetky, aké existujú aj akupunktúru, ale je to nevyliečiteľné! Najhoršie je na tom to, že sa to zhoršuje, zmenšuje sa pohublivosť a zhoršuje stuhnutosť...ale je to na dlhšie rozprávanie.. pozri si www.bechterevik.cz