Chcem si umyť ruky

katty_19

s tebou ma baví svet, pančito ;))
čo si ty všetko dokázala a ešte dokážeš :) nebojím sa o teba a ani o tvojich blízkych. si skvelá žena a jednoducho viem, že to dokážeš.

panika

ak je to situacia, tak ju nenavidim...mrzi ma, ze sa sem chodim vyplakavat, ale toto je jedine miesto, kde mozem..ci uz niekto reaguje, alebo nie....viem, ze sa utiekam k nerealnym predstavam, ale vdaka nim zijem..som postavena pred hotovu vec ..ha ha..kto vie vlastne odpoved a mam sa s trym naucit zit,,,,nedokazem to

katty_19

hanba za seba.. to poznám veľmi dobre. iba sa musím vrátiť späť a opakovať si, že to všetko bola iba situácia, ale nie ja.

katty_19

panči, už včera som to čítala, ale bola som odcestovaná a tam som sa nevedela prihlásiť k svojmu. ty vieš vždy vyslať toľko lásky :)
čo sa deje? skús z inej strany. osamelosť?

panika

Ahoj Katulik, dik, ze si tu..mala som pocit, ze sem chodim len ja...prispevok tu je akasi dusevna ocista..chodim sa sem cistit uz roky...teraz som na pokraji zrutenia..Ludia uz nemaju zaujem o rady zo srdca..bojim sa preispievat, lebo dnes..ale to je fuk..je to moja ramna na alt3---viem, ze ked sem zabludime, citime sa zle...mam pocit, ze zhasinam..FB nie je toto..stala sa zo mna zla a agresivna zena..hanbim sa za seba...zaroven som velmi nestastna..trable s emou...a pri upratovani som nasla vytlaceny jeden den..den, ked sme stavali hotel..s clovekom, ktoreho som nikdy netretla, no neviem bez neho zit...blazniva sialena laska....roky lubim cloveka, ktoreho NIKDY nestretnem...odkladam navstevu jeho mesta, bo viem, ze nedokazem odtial odist....nevladzem..este nikdy som nebola taka unavena..

katty_19

po nejakom čase som si prečítala svoj rozhovor s bývalým priateľom na FB. chodili sme spolu na VŠ. bol do mňa vážne zaľúbený. ja nie až tak. chýbalo mi v tom všetkom viac srdca. oduševnenia. dnes sledujem jeho život a je šťastný. ten rozhovor bol dosť mätúci. nespoznával ma. zmenila som sa. nie som tá, ktorá som bola kedysi. preskakovala som v náladách od uzavretej a dôležitej cez uletenú až som ho vyhodila preč z priateľov a nechápal. hanbím sa za to.
opäť dvíham zástavu statočného života bipolárnych....

katty_19

aj tak ma berie, že som túto tému strčila medzi nesúvisiace so zdravím :D čo to je za blbosť?? veď umývať si ruky absolútne súvisí so zdravím a je to hygiena ako fras. a to nehovorím o psychohygiene, ktorú si tu riešime, ja a panča :DD