Chcem si umyť ruky

panika

Dakujem. Viem, ze to znie trestene, ale ked sem pridem, mam vzdy ten pocit, ze som bola vypocuta. Som v akomsi bludnom, kruhu, neviem ako dalej...tri dni po tej jeho ,,akcii,, odisla k nemu. Neviem, co mam robit. chcem sa na nu vykaslat, ale srdce mi to nedovoli..citim, ako sa vsetko vo mne trha.

katty192

v pohode pančitko, len píš, ja to čítam. a vôbec to neznie, že ti šiši, je to len obyčajný život, tak píš. som tu.

panika

ten, kto ma nepozna si mysli, ze trepem...ale ja som tak strasne unavena zivotom...vsetkym, co sa okolo mna deje....chcem si dat pauzu, vymazat ju zo zivota,no nedokazem to...

panika

Dakujem, ale : :), briliantom som este nebola (viem, ako vznika diamant, ale o briliantoch neviem nic) :D: ale zistila som, ze ludi okolo seba nepoznam..je zvlastne, ako v najtazsich chvilach zivota zrazu pri Vas stoja ludia, od ktorych by ste to necakali.Kym som si zila svoj bezny zivot bez pocitu niecoho zleho, vsetko bolo OK, vsetci boli OK...chodili okolo mna, usmievali sa, prikyvovali...Ked som prisla na Zdravie, uz som to nebola ja..bola to troska mojho byvaleho ja...nikomu realnemu z mojmu okolia som nemohla povedat, o citim, co sa okolo mna deje. A zrazu sa ma ujali uplne cudzi ludia a ukazali mi cestu. Dakujem tomuto foru za kazdeho jedneho z Vas, pretoze to, ze ste obohatili moj zivot je slaba vetika. Vy ste mi ukazali ten spravny smer, dali ste mi nadej a silu...budem sa opakovat, ale netusite, co ste mi do zivota dali..bez Vas by som nebola nicim..mozno uz by som vobec nebola, pretoze by som to nezvladla...ku kazdemu z Vas citim iny druh lasky..ale viem, ze laska je to prave slovo. Milujem Vas, pretoze vdaka Vam este dokazem vecer zalahnut, vdaka Vam dokazem rano vstat z postele. Ked je najhorsie, volam Etke., ked je zle, najdem tu odkaz od Teba...a mame tu aj odbornu pomoc v podobe Dee. Mamca je pre mna ako druha mama, uplne ina ako ta moja..aj ked vcera som sa dozvedela, ako tej mojej krivdim. aj ked sa tak nechova, povazuje ma za pilier rodiny..A zvlastnou kapitolou su Milli a Bobec..nemozem to tu rozpisovat, aj tak viem, ze obaja vedia, aky vtah k nim mam.Nepotrebujem ich nikdy stretnut, no vzdy budu mojou sucastou :). A Shakti?jedine s nou som bola v tych Bojniciach-aj ked sme nevideli bieleho somarika, tak to, ze sa so mnou stretla, povazujem za prejav dovery..noo, a este stretko v Samorine :))). Navzdy mi ho bude pripominat zlata hviezdicka...no idem revat niekde inde.lubim Vas

katty192

pančo, viem. aj ty si briliant. ako sa hovorí, každý chvíľku ťahá pílku. aj keď toto je trocha o inom...

panika

Kedze si na fb videla v priamom prenose,co prezivam uz 9 mesiacov,nemusim ti hovorit,ako sa naozaj citim.meliem z posledneho a naozaj

dakujem Bohu za to,ze Vas mam.keby som mala byt na toto sama,tak fakt nemam sancu.zo srdca Vam dakujem,ze ste pri nas a ze Vam mozem povedat cokolvek.taki ludia a len tak hocikde nenajdu.ludia ako vy su pre mna vzacnejsi nez brilianty

katty192

áno, tie dve slovíčka sú proste úchvatné ;D to vieš, panči, keď sa inak nedá, tak aspoň takto cez písmenká, aj tak to cítime, tú blízkosť, tie otvorené srdiečka ;) a je to krásne a pravé a možno aj odvážne proste neopísateľné ;)

panika

Katuska,
vzdy ked som pocula ,,frazu,,, ze cloveku staci, aby ho niekto vypocul, zdalo sa mi to smiesne. Dnes uz nie..viem, ako sa cloveku ulavi, ked vie, ze na svete existuje niekto, kto ho vypocuje...dnes uz viem, co znamena pravy priatel...nemusi byt ani ,,realne stretnuty,,. moze byt vidany raz za rok....ale da cloveku viac ako niekto, kto je s nim cely zivot. Uz niekolko rokov mam Vas a zo srdca Vam dakuenovalijj sekundu Vasho zivota, ktoru ste mi venovalijj

katty192

niekto do toho skočí, lebo má predpoklady (zdravotné) a niekto pre svoje dobré srdce. takže vitaj v klube ! :) panika, oddychuj ako sa len dá a odhadzuj si aspoň čosi od seba. mám ťa rada()