Chcem si umyť ruky

katty_19

no. koľko to bude ešte otvorených účtov netuším... :))
tak som si to prečítala. po mesiaci ? :)
áno, je pravdepodobné, že keď sa zmení prístup ľudí pôjde to. a ja tomu verím. nie tak, že budem kričať aká som si istá, ale v pevnej viere a v odhodlaní budem dobíjať jednu métu za druhou a neprestanem veriť, že raz BUDEM slobodná ;) zatiaľ veľa lásky, tá sa zíde a potom ešte vzpurných hláv. ale rozumných. ;)

panika

Vyzeram ako vadas.
.rozpravam sa tu sama so sebou..ale posledne dni som naozaj stastna.Myslim to uprimne...prezila som nadherny vikend s Katkou a oboma mojimi deckami..strasne si to vazim.Na vela veci sa pozeram inak a znovu mam nadej..verim,ze vsetko este moze byt dobre..kaslat na jazvy...ide o pocity.Katuska-moc moc ti dakujem.

panika

tak odvolavam..prisla o tretej rano...som unavena, citim sa ako stoparsky pes..ale stale verim, ze sa jedneho dna zobudim a vsetko bude OK..len to dost unavuje...ved Etka ma dnes zazila..fakt mi hrabe

katty192

nuž, tu ti pomôže len odovzdanie dieťaťa do "vyšších" rúk a viera. ja viem, to sa píše TAK ľahko... ale iné nenarobíš. musíš zostať so svojim dieťaťom spojená cez niečo viac. od teba dostala život a ty sa teraz len nemo prizeráš.. ale preto sa nesmieš zničiť. to pravé je zasiate, neboj, až príde čas, vráti sa. teraz potrebuješ okolo seba vytvoriť hrad viery. a nepretržite vnímať, že nech sa situácia vyvinula akokoľvek, urobila si všetko čo si mohla. ďalej sa chráň...