Chcem si umyť ruky

skatulka

čafte lúpačky :)

tááááák dnes padol za obeť ďalší slovenský hrad :) o týždeň budem myslieť na lilitku :)
milujem ten pocit sadnúť do svojho ferrari, noha oťažieva na plyne, vietor vo vlasoch a len tak ísť za nosom :)
...a pak už len Betliar a Krásna hôrka :*
A som pripravená, dederóni traste sa :))

Aj tak vás ľúbim, všetkých bez výhrad!

skatulka

Mne to nevadíííííí :D a vraj samonasierací typ :D Zatiaľ tu vygruntujem, lebo kým som sa preborila cez tú hrubú pavučinu!!! vydenzifikujem a riadne vyvetrám!

skatulka

Helou bosorky nedrichmite :)
Som späť, jediná a nefalšovaná. Vyštudovaná a šedivá :)
Panička ako sme si včera povedali, hodíme reč, pretože o ničom neviem, veeľmi dlho som mala nos zahrabaný v hnusných hrubých knihách, tak mi unikajú súvislosti. Inak v Bojniciach som bola len raz a to s tebou :) Už som pobehala všetky hrady Slovenska, len na východze jsem ešte nebula. Málo si prispela na tú Krásnu hôrku, nie a nie ju zreparovať. Už na ňu pekne dlho čakám.
Hybájte sem kým si ma nadobro neochočia dederóni :))

panika

mila P...nie sme sami.Sme v kontakte..maily, fb, telefony..vzdy ked sa potrebujeme, sme tu pre seba..naj baby na svete...zboznujem ich

panika

V poho..len som si overovala, ci to nebol malej trener;).ten, na koho cakam uz nepride..vdaka niekomu...snad je na seba hrdy..vlastne hrda..stare nicky fungujuju.stale sme to my..mozno starsi, ale my...lubim kazdwho cloviecika z tejto temy..jedneho milujem a vzdy budem.. paradoxne je jednym z mala z vas, ktoreho som nikdy nestretla.lubim ho a nehanbim sa za to..mozno zijem v niekolkorocnych spomienkach, ale aspon zijem.vdaka vam a vdaka laske k nemu

makovi_ka

ach jaj,skúste sa zamyslieť prečo ste tu ostali sami,ľudia majú strach,nechuť,sa vrátiť.Mal som srdce na dlani,chcel som byť len chvíľu s panikou,len tak,aby nebola smutná,naozaj to bola chyba,myslel som, že môžem,nič sa nezmenilo.

katty_19

:( to sa mi nepáči. nemám rada drásajúce prejavy. a ani manipuláciu. ale učili ma, že všetko sa dá otočiť a s dobrou vôľou sa dá nájsť vo všetkom nejaký prínos :)

makovi_ka

tak nezasahuj,mohli sme byť panika len tak spolu,aby bolo menej smutno,ty však čakáš na niekoho konkrétneho,bola chyba vracať sa do minulosti.