Chcem si umyť ruky

panika

Ano...stale ja..vecne mimo...tak strasne mi chybate..o par dni sa pozname uz 13 rokov..sk som si vtedy myslela, ze mam travle..bola som trapna??...jedna z vas mi to pekne natrela na fb..nebudwm menovat...ked chce byt Fero..nech je..len ma to mrzi

Chodi sem este niekto zo starej partie? Kto by siel do Bojnic na somarika? Kto by sa siel vozit po kruhaci a sieil s nami na Mesiac??Strasne mi chybate..neviem, ci je tu este Andrej..ale ak ano..pozdravujem..psika a macicku citavam vnukovi..jasan..najradsej ma ten diel, kde sa oprali a vyvesali..

panika

Je to fajn pokecat si sama so sebou...baby..nasla som darcek od Dee..spomienku na let na Mesiac.Taaaak som sa potesila.Za nasich cias sa este nedalo, teraz uz je moznost pridat fotku, tak vyskusam.
Je uz osuchana, ale stale ,,zije"

A k tej slobode v predchadzajucom prispevku, nemyslela som stav, ale ducha❤

Jejda..aj srdiecka sa dajuuu..Panika

panika

Cafte lasky..blizi sa nam prvy april...mame vyrocie;))

A pre nezainteresovanych..ano sme tu..stale sa drzime..je nas o , ,zopar viac"..a stale sme slobodni a lubime sa:)
Alt 3

kattyes

táto téma sa volala aj "slobodná komunikácia" ktokoľvek mohol rozprávať o svojich názoroch, byť sám sebou, bolo tu skutočne cítiť slobodu, asi preto mala téma taký úspech. neriešili sme správanie druhých, pokiaľ nám neubližovalo. sem tam prídem skontrolovať, či tu niekto neblúdi a sám, je skvelé, že téma ostala otvorená. ďakujem za milé privítanie, snáď sa niekto nájde s kým si budem len tak písať. o hocičom, alebo len zaželať pekné ráno :)

Mesačný princ

Z môjho pohľadu k horšiemu...ale je to len môj subjektívny status :)

Tak veľa šťastia a vitaj späť

kattyes

už je to toľko rokov, čo bola založená téma a pomaly sa blíži výročie... veľmi rada spomínam na zdravie, bolo tu skvele, zišla sa tu taká partia ľudí, s troma som stále v kontakte, ale zdravie veľmi chýba, tá anonymita a to, že mohol hocikto pristúpiť do našich rozhovorov a mohli sme si tu ventilovať svoje emócie, kľudne a v pokoji. keď píšem na fb, často mávam nutkavé pocity všetko zmazať, tu sa to nedá a nakoniec to nie je ani potrebné, lebo časom vidím, že všetko harmonizuje, neviem prečo som k sebe taká strašne sebakritická, veď je všetko v poriadku. rada by som tu opäť našla pár priateľov, kým prekleniem jedno blbé obdobie. možno ich nenájdem, ale aspoň sa pokúsim. tak ak by mal niekto záujem len tak si písať, hlavne aby sa sústredili myšlienky niekde inde, to by bolo fajn :)