Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Etka 22:53 posledná veta, tak v tej sa vidím akože úplne iba JA ! :-DDDD no tak dnes mi akože zdravé??? sebavedomie nechýba :-)

A deenuške takisto gratulujem!!! juch!! Tak kedy mám termín? kedy môžem prísť?? Nezabudni, že ja som prvá!!! Žiadnu protekciu panča mať nebude!! :-DD ja som na tom aj tak najhoršie zo všetkých, veď vidíte sami- čítate :-)
ňo deenuš ja by som ti tú diplomovku aj preložila ale zlatko to by asi neprešla
:-D a to ti urobiť nechcem,tak verím, že prihlási niekto kto ti skutočne pomôže.
A samko čo? To nás ani na kar nepozval?
:-) žije? Katuš sa tiež fláka niekde..
mamča musíš ešte pridať aby sa ťa báli
:-)

SHAKTI

kokos tak mamča tu riadne vyvetrala!!!
:-) Inak ja sa bojím mamčinho zdvihnutého prstu a jej hrozby najviac a pri tom som tu bola najlepšia!!! JA JA JA !! :-D Kto nesúhlasí???!!! Kto si to dovolil??!!!:-D
pch...ako si dovolia pochybovať?
Aaaaaaaaaale čo, ja aj tak viem, že som najkrajšia a najlepšia zo všetkých! :-)
Asi som to trošku prehnala s tým pozitívnym myslením ale čo už :-))) Srandu si treba vedieť spraviť aj sami zo seba :-) Mamčisko tak si tu chýbala!!! Som si tu robila čo som chcela, lebo ostatní sú na mňa mäkký lebo ma straaaaaaaašne majú radi, tak mi všetko dovolia, ale poviem ti, už ma to prestávalo baviť. No teraz, keď si prišla ty aj so svojími rozkokošnými vyhrížkami :-) som chytila druhý dych
:-DDD ja ti dám čítať keď máš voľno, už aj píš! Shaktul kosila ako besná a sadila stromčeky a kvietky a kuťušo mi pravidelne obsadzuje lehátko, ešte sa celý natiahne aby som sa ani na kúsok nezmestila a strašne sa mu to páči a ja si môžem ľahnúť asi tak na zem, keď ho oseriem, že mačička ide :-D a obsadím mu to, tak je zdutý a nenápadne sa tlačí až ma odtiaľ vyhodí. A takto sa mi prekárame :-DDD Neviem po kom ten pes je, kebyže nemá chlpy tak čistý ja
:-DDD

mamca

No nazdar,spolupútnici! Čo ste sa tu nepohodli,keď sa zas spomína príslovie o dobrom,vyplývajúcom zo zlého? Haaaa? Mám uplatniť rodičovskú autoritu?! (Neberte mi ilúzie,že nejakú mám...a ja vás za odmenu nezderiem ako siroty.Hihi.)
Zisťujem,že ste to na Veľkú noc zrejme prepásli a namiesto vajíčok si oneskorene farbíte aspoň vlasy..Dúfam,že nie tým,čo bolo pôvodne určené na kraslice.
Ale chcem,nechcem,vyťahujem jednu z mojich tohtoročných pochvál a udeľujem hromadnú odmenu za farbu prihlasovacích smajlíkov,hoci poniektorí to sem tam flákajú,ale nebudem to riešiť individuálne,ušetrím si pochvaly...Aby som vás nerozmaznala. Najbližšie dni mám trochu voľno,tak si priebežne nakuknem a prelistujem,čo ste tu stvárali bez dohľadu a tí,ktorí neboli dostatočne umravnení si užijú dopad mojej obľúbenej vety Všetko sa raz ukáže. Tak,dietky,práve nastalo to raz! Haa!

ethel

To,že vás tu mám rada,som vedela už dávno,ale netušila som ako sa o vás dokážem báťMám vela kamarátok a kamarátov,ale ludia ktorí mi dokážu vohnať slzy do očí je málo,velmi málo...A pri tom som si uvedomila,ako mi skutočne na niekom záleží....

deeee

Hladam dobrovolnikov na preklad mojho abstraktu v diplomovke do anglictiny. Je to len 90 slov a velmi pomozete nestihajucej studentke.
Zn. uz teraz je neskoro

ethel

Ano Panči,aj to sú fajn vety,hlavne ako si napísala,keď nemáš ako sa dostať tam kam ti káže:-))) Keď som to skúšala,tak som si tak fajn s dotyčnou pokecala,len ona si mlela svoje,ale aspoň som sa nenudila:-D