Chcem si umyť ruky

sweet_berry

ahojkajte...som ako votrelec co sa roky neukazal...tak snad ma privitate:)milo..nemusi byt s otvorenou narucou...aj ked ..:))
tak teda vitajte

eee

lúbim vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eee

l****: nehádž smutnú tváričku,lebo mi to robí slzy..ja sa ti ozvem,napíšem viac,ty vieš kam,ale teraz to ešte nedokážem...Ja to zvládnem,to boli tvoje slová...Všetci všetko zvládneme.Nejde o život!

eee

Dnes som sa odvážila,teda postavila na váhu...netreba žiadne diety na chudnutie-zhodila som za mesiac 3 kilečká,možno sa časom aj stratím...a pritom papám,občas,aspoň raz denne.Včera som varila dva obedy,palacinky pre malú a pre seba klobásu,jaternice a zemiaky s kyslou kapustou:-)A aj tak chudnem:-)
Ešte som vám chcela povedať,že cítim vašu lásku,len nesedím pred pc,llebo vlastne väčšinou ležím zababušená do deky a pozerám na oblohu cez okno...ale dnes som si bola vybiť aj energiu,vyhádzala som pivnicu a zajtra sa teším na výstavu psov,pôjdem sa tam trošku vyplakať:-)A ešte na niečo som teraz prišla,že vás vlastne nemôžem čítať,lebo ma to rozplače,tak ak by som sa zase tak skoro neozvala,tak sa nehnevajte.